Geforce 8500 GT, problem z wydajnością

Witam. Przepraszam jeśli pomyliłem działy, jestem nowy na forum.

Mam problem z grafiką, mianowicie moja karta graficzna “nie ogarnia”. Karta to Geforce 8500 GT 1GB. Myślę, że nie jest to aż taka słaba karta, żeby nie dała rady przy grze w Assassin’s Creed, Dragon Age czy Wiedźmin. We wszystkie gry musiałem grać na najnizszych lub średnich wymaganiach. Teraz, gdy gry mają coraz większe wymagania zaczyna mi to przeszkadzać. Denerwuje mnie fakt, że żadna nowa gra tak mi się tnie, że nie da rady grać. A teraz kilka słow o moim sprzęcie:

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, MMX, 3DNow (2 CPUs),

Płyta głowna: GIGABYTE GA-M61PME-S2

Karta graficzna: Nvidia Geforce 8500 GT 1GB

Pamięc RAM: 2GB

Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej i plyty głownej, jednak nic to nie pomogło. Sam już nie mam pomysłów w czym leży problem dlatego postanowiłem zapytać forumowiczów. Możliwe jest, że karta jest z czymś niezintegrowana?

Proszę o pomoc i pozdrawiam :smiley:

kup jakiegoś gf 450 lub ati 6670 i dokup jeszcze z 2gb ramu i powinno byc juz duzo lepiej w grach

nabish , wydaje mi się, że dla Ciebie wyznacznikiem wydajności karty jest ilość pamięci. (co oczywiście nie jest prawdą)

Niestety ta karta jest bardzo słaba, ten 1GB pamięci to zwykły chwyt marketingowy mający przyciągnąć kupców nie znających się na rzeczy do kupna tego badziewia… :x

Chyba szykuje się wymiana :stuck_out_tongue:

nabish ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dziękuję za odpowiedzi. SzoteK , gdy kupowałem komputer 3 lata temu, zapewnienie przez sprzedawce “jest to dobra karta ogarnie wiele gier” mi wystarczyło, ponieważ byłem “małą dziewczynką”. W sumie to nadal jestem dość zielony w tych wszystkich sprawach. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak przyzbierać troche kasy i kupić dobrą kartę, ale to się jeszcze zobaczy :smiley:

mialem kiedys ta karte i naszczescie sie zjarala bo do niczego sie nie nadawala, podkrecilem ja zeby jakos z niej korzystac ale po zjaraniu mialem powod do wymiany na lepsza ufff

ale co jak co, GTA 4 na win xp dalo sie grac:)

Lepiej HD6770, jeśli już :wink:

rradek21 , już kiedyś prosiłem Cię o używanie polskich znaków. Albo poprawisz swoje posty, albo zarobisz żółtą karteczkę.