GeForce 8800 do płyty Asus P4PE-X

Witam, zastanawiam się nad kupnem http://allegro.pl/listing.php/search?string=+geforce+8800&category=0&sg=0

Możliwie jak najtaniej ale żeby nie kupić jakiegoś złomu. Proszę żebyście korzystając z tego linka wypatrzyli jakaś godną zaufania kartę, w granicy 50-100 zł. I żeby pasowała do płyty głównej Asus P4PE-X. czekam na podpowiedzi, pozdrawiam

W takim budżecie nie kupisz sprawnej karty typu 9600GT/8800GT. Te karty lubiały się psuć, a te które są sprawne nie są warte swojej ceny. Korzystniej będzie kupić choćby Radeona 4850.

Podaj resztę podzespołów wraz z zasilaczem(producent/moc).

Szczerze mówiąc chce domontować komponenty które nie spełniają wymagań sprzętowych do gry league of legends :wink:

Podam wam wymagania do tej gry a także mój złom:

Wymagania:

Pentium 4 3 GHz,

1 GB RAM,

karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), (w wikipedii piszą ze kazda jest dobra tylko zeby DirectX 9.0 obslugiwała. ta moja obsluguje, bo mam zainstalowany ten DirectX normalnie)

750 MB HDD,

Windows XP/Vista

Mój komp:

Procek Intel Pentium 4 2.6 GHz (20 x 133)

RAM 1 GB DDR SDRAM

Karta graficzna (obecnie) nVidia GeForce MX/MX 400 64MB

Zasilacz (tego nie jestem pewien, pisze co wyczytalem na naklejce): CWT model ATX-235 VOLTAGE 115/230V FREQUENCY 60/50Hz CURRENT 7A/4A

Win XP, SP 2

Zbieraj na nowego kompa z Core 2 Duo (od ok. 500zł w góre).

spokojnie, kompa niedługo kupię, ale na dzien dzisiejszy chce jeszcze korzystac z tego złoma. aby mieć z 30 fps chociaż… nic mi wiecej nie trzeba tylko zeby plynnie śmigał lol