GeForce 8800GTS (320mb) czy inna?

Witam

Mam mały problem z doborem kart, a mianowicie czy na GeForce 8800GTS pogram sobie w najnowsze gry na wysokich detalach?

Ewentualnie jaką kartę zaproponowalibyście mi?

bierz 8800gt 512MB.

HD3870 bądź z lepszych to tak jak napisał technik_elektro 8800GT.

GF 8800 GT 512MB. Polecam :slight_smile: musisz tylko troche zaczekać aż dostawy będa w sklepach początek grudnia ale ja bym radził zaczekać do końca stycznia aż się rynek nasyci i ceny się ustabilizują pomiedzy obiema Kartami GF 8800 GT 512MB & ATI HD3870 .

Tak myślałem, bo koleś jeszcze nie miał GF 8800GT.

Dzięki :slight_smile:

zdecydowanie bierz palita 8800gt sonic

a nie bo msi albo evga :stuck_out_tongue:

A najlepiej coś z dwuslotowym chłodzeniem, bo na referencyjnym czasem się przegrzewają 8800gt

zależy jak reszta kompa wygląda…

Evga GF 8800 GT 512MB i to najlepiej już podkręconą do 700Mhz

a do tego kupić pasywne chłodzenie i cacuś 0db i dobre chłodzenie i czego chcieć więcej :slight_smile: .

ja mam 8800GTS i nie narzekam :smiley: :smiley: :smiley:

radzi sobie dobrze :slight_smile:

ale lepszy jest 8800GT i nie zaprzeczysz ;] jak na dzisjaj to bezsens jest brać 8800GTS 320/640 ponieważ ich wydajność uzyskuje już radeon hd3850 który kosztuje ~~600zł i ma mniejszy pobór prądu, chłodniejszy, cichszy i w ogóle 8)

No jak już ktoś wcześniej kupił to raczej nie ma najmniejszego sensu tej karty wymienić myślę :slight_smile: spokojnie może grać płynie

a nowe karty co wyszły raczej są dla osób które odkładały kupno karty właśnie na ten czas ja też muszę już swoją wymienić FX 5200 czas najwyższy

:stuck_out_tongue: bo to szrot już :twisted:

ale jeszcze sobie poczekam do lutego aż cenny spadną obu kart nie ma co się łapać teraz za ciepłe 8) i przepłacać 300zł dając zarobić sklepom to co sie teraz dzieje z cenami to szok :shock: .

Żarty się ciebie trzymają…

ej o co ci chodzi :? rozszerz swoją wypowiedz …

Z referencyjnym chłodzeniem 8800gt potrafi się przegrzewać, dlatego dla pasywnego chłodzenia nie widze przyszłości w tej karcie :slight_smile:

Teraz ceny lecą bardzo. Niedawno pamięci ram A-daty EE 800Mhz kosztowały ponad 300 zł, teraz 180-190 zł… szok …