GeForce 9200M GS czy ATI Mobility Radeon X1350

Heh… Dzieki za info :slight_smile: ale dziwne jest to ze koledzy w klasie mają i mowią ze normalnie wszystko dziala, we wszystko grają itp. moze to dlatego ze grają na zwykłym pc a nie laptopie.

Co do sterowników to są na stronie asusa, wiec problemu nie bedzie.

Tu nasuwa się pytanko:

Format i zainstalowanie nowego systemu (w tym przypadku XP) to utrata gwarancji?? PROSZE O ODP:) pozdro!

nie, nie tracisz gwarancji, bylebył to oryginalny XP, bo jeśli nie, to piractwo.

No dobra mam WinXP oryginalnego. I mam zainstalowanego na moim stacjonarnym. Jeśli zainstaluje go też na laptopie to bede mógł zaaktywować go?? Już bardzo duzo razy formatowalem i instalowalem jeszcze raz XP i aktywowalem bez problemu (Wersja OEM). Czy będzie mozna korzystać z dwóch naraz? Mi się wydaje, że tak, no ale wole sie zapytać.

Zainstalowałeś i aktywowałeś bez problemu, bo to na tym samym komputerze- jeśli zainstalujesz go na wspomnianym laptopie, to już nie aktywujesz (licencja OEM jest tylko na jedno stanowisko). Nie można korzystać z systemu zainstalowanego naraz na dwóch komputerach- łamiesz wtedy licencję, zresztą nawet, jak usuniesz go ze starego kompa i zainstalujesz na laptopie, to też nie aktywujesz (OEM przypisuje się do płyty głównej). Możliwość zmiany komputerów na których instalujesz system (i tak może być tylko jeden) jest dopiero w wersji BOX, która kosztuje, bagatela 800- 900zł. :stuck_out_tongue:

Dlatego radzę ci- zostaw tą Vistę i nie słuchaj tych, którzy nasłuchali się kolorowych historyjek, jaka to ta Vista straszna. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż używałem Visty na komputerze w podpisie i wydajność była więcej niż zadowalająca.

gforce