GeForce 9400GT?


(system) #1

Witam.

Mam pytanie: Czy karta graficzna GeForce 9400GT jest dobra czy taka sobie, Co o niej sądzicie? Ponieważ być może ją zakupie Oto jej link http://allegro.pl/item571477820_wyprzed ... sklep.html wiem tylko tyle że GeForce z 9 serii jest niezly :stuck_out_tongue:


(Tomson 13ck) #2

A ile masz kasy.??


(Bodzia Ko) #3

ta karta szczerze mówiąc nie jest zbyt dobra... :stuck_out_tongue: ile możesz przeznaczyć na zakup karty ?? podaj cały config komputera to może coś wymyślimy... :wink:


(PaPuX) #4

I tak się oszukuje ludzi.

1GB tej karcie jest niepotrzebny gdyż wielka ilość pamięci potrzebna jest na tekstury wysokiej rozdzielczości. Karta je załaduje ale niestety wyświetlanie gier w dużej rozdzielczości nie będzie płynne. Niskie taktowania oraz jakość dokładnie odzwierciedlają pułap "low-end" kart graficznych.

W miarę dobry i płynny obraz można uzyskać na kartach ze średniej pułki w wzwyż czyli tak ok 550zł. Oczywiście jeśli ma się w posiadaniu odpowiednio szybkie podzespoły.

Oczywiście wszystko z myślą o najnowszych grach. Nie biorę pod uwagę staroci bo one będą chodzić na tej karcie zadowalająco.