Geforce 9600gt jaki?

Witam.

Kolega poprosił mnie bym mu doradził, jaki najlepszy jest geforce 9600gt do 400zł ani gorsza więcej no +/- 20 zł

Myślałem, nad gigabyte sam go mam jest niezły chodzenie również dobre w połączeniu z wiatrakiem.

zotac

Napewno zotac bo słyszałem, że to największy gniot

Palit , atrakcyjna cena i wydajność, mam kilka miesięcy i jestem zadowolony

Ja powiem tyle: co kolwiek bedziesz kupywał nie bierz Gigabyte [-X . Słabe ma chłodziwo Ja mam akurat radka 2600 pro od gigabyte na chlodzeniu pasywnym i karta sie “gotuje”, tzn sie gotowała bo zmienilem chlodzenie na revolteca. Asus i Zotac są o niebo lepsi :slight_smile:

Słabe bo bez wiatraka, a z nim jest bardzo dobre wiem bo mam i mierzyłem temp. Moja się nie grzeje :stuck_out_tongue_winking_eye: A patrząc na wydajność takty, to która jest najlepsza?

Ja mam 9600GT od MSI polecam dobrze się kręci

Taki jak mam w podpisie

Bierz od Palita 9600gt sonic , duże i dobre 2 slotowe chłodzenie( radiator + wentyl), fabrycznie podkręcona, świetnie sie sprawuje , temperatura w budzie w idle to około 32stopni, a w stresie po około godzinie max 50 :wink: mam już ponad rok i działa perfekcyjnie , nieźle się też kręci :slight_smile:

…jeśli chodzi o 9600GT to zdecydowanie POLECAM tego od MSI (sam używam - karta wydajna, cicha a temperatura w stresie po OC nie przekracza 60*C). Dysponując jednak kwotą około 400 zł lepszym zakupem będzie zdecydownie wydajniejsza karta SAPPHIRE Radeon HD4830 DDR3 512MB. Nawet nie warto się zastanawiać…

GF jest lepszy do gier… Mój radeon z 2008 roku jest słabszy od GF 6800 z 2005… Ja juz bym nie chcial radeona. Nawet sie nie zastanawiaj nad kupnem radeona. GF jest najlepszy. Motywuje to tym ze na GF 2 GTS (32 mb, brak shaderów) gram sobie w call of duty 2 bez przycinania sie. Kupuj 9600 GT zotac :slight_smile:

BREDNIE.

Wszystko zależy do czego karta będzie używana (w jakich rozdzielczościach). Przy 1280x1024 to miedzy GF9600GT a Radeonem HD4830 różnica nie będzie znacząco zauważalna. Przy wyższych rozdzielczościach nie ma co porównywać. Radek zostawia w tyle 9600GT.

Za 400 zł zdecydowanie SAPPHIRE Radeon HD4830 DDR3 512MB.

A TU test: Radeon HD 4830 – konkurent dla 9800 GT

Na początku maja ma wyjść Radeon HD4770 DDR5 w technologi 40nm, ma być trochę wydajniejszy od HD4830 i podobno ma kosztować blisko 350 zł.

Gigabyte jest ok ale z Zalmanem.