GeForce 9600GT lub 8800GT na zasilaczu Tagan 380

Osobiście uważam, że podjołeś bardzo dobrą decyzje, choć wiem że zaraz zawiesza na mnie psy, ale na zasilaczu sie oszczędza a tagany to naprawde dobra marka i porownywanie modecoma mc do tagana to tak ford fokus

Modecom mc nie jest zly ale sorki jezeli kogos stac na 8800 czy nawet tandem dwóch takich kart, nie widze innych firm niz

tagan,seasonic,corsair,enermax,ocz- obojetnie jaki zasilacz wybierze z tych marek bedzie dobry ;p

Kubinho , my się nie kłucimy o markę bo tagan to dobra marka… chodzi o linie +12V…

tyle to każdy wie…

no nie wiem… modecom MC jest robiony na podstawie bequiet… są robione nawet w tej samej fabryce… chyba nie powiesz że bequiet to ford focus, co? :slight_smile:

dodaj jeszcze bequiet, antec, chieftec, topower, amacrox i parę innych… i w tym Modecom MC…

rzeczywiscie pare marek wypadło mi z głowy , a teraz zadam Ci pytanie- masz do wyboru Tagana lub Modecoma mc, co wybierasz nie biorac pod uwagi ceny czyli 450w=450 w

jakieś konkrety? dokładnie które modele porównujesz?

Modecom MC-400ATX 2.0 oraz Tagan 2-Force II TG400-U33

Wiarygodne testy to są z ZenFistu - posiadają masę profesjonalnego sprzętu. Patrz na datę testu - bardzo stary. teraz w czołówce również są nowe Enermaxy :wink: Pro82+/Modu82+.

Co do taganów:

http://zenlabs.pl/recenzja/58-tagan-tg5 … z500-500w/

Nowa seria jest bardzo udaną konstrukcją :slight_smile:

do starszego kompa modecoma…

do nowszego tagana…

ja to bym wziął OCZ SXS 500W i się nie bawił w Tagany gdybym miał mało kasy :stuck_out_tongue:

w sumie zgadzam się… tagany wyrobiły sobie markę i kosztują dosyć dużo… a takiego modecom MC często ludzie mylą z feel i nie polecają go… dlatego jest taki tani :wink:

Modecom MC jest mocniejszy na linii +12V o 12W od Tagana.

ale tagan ma słabe linie +3.3V i +5V… dlatego do nowszych :wink: