GeForce Experience nie pobiera sterownika

Witam. Ja z ewidentnym problemem bo do tej pory wszystko w tym względzie było u mnie OK. Od jakichś kilkunastu dni otóż obserwuję, że aplikacja z której zawsze korzystałem w tym celu czyli Nvidia GeForce Experience owszem informuje o nowej wersji sterowników, ale niczego nie pobiera. Po prostu absolutnie nic się nie dzieje, jakby brak odpowiedzi ze strony panelu, albo jakiś zawias, albo i też jakiś problem z połączeniem ze źródłem pobierania co raczej jest mało realne z uwagi na dłuższy upływ czasu w którym to ma miejsce, a przecież połączenie jest ? W każdym razie czasem nawet pojawia się normalnie pasek postępu, ale tam ciągle 0 MB do pobrania, 0 kb/s itd.

Z tego co się zorientowałem problem występuje u wielu (tu prosiłbym o ewent. potwierdzenie), ale nie pomaga ponoć nawet reinstalka panelu, czy opcja uruchamiania w podwyższonym prawami.

Nie wiem bo pierwszy raz się z tym spotkałem - czy równie dobrze byłoby pobrać sterownik w tej wersji wprost z witryny producenta i będzie to dokładnie ta sama procedura co poprzez panel ? Ale przede wszystkim zastanawia mnie dlaczego to pobieranie przez Experience nie następuje, przecież jak pisałem zawsze było w porządku ? W czym naprawdę tkwi problem bo np. w oficjalnym forum lub FAQ Nvidii wyczytałem gdzieś taką zdawkową informację, że to coś po ich stronie może być wina, a nie np. po stronie użytkownika ? I podobno wiedzą o tym i coś z tym robią. No, ale póki co problem nie ustępuje, a ja tylko mam nadzieję że to nie oznacza początku permanentnych problemów z tą aplikacją ?

Co robić ? Pomóżcie !       

 

 

Poszukaj na tej stronie  http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Zwyczajnie pobierz najnowsze sterowniki do swojej karty i pod swój system

Dziękuję i tak właśnie zrobię, zresztą nie będę miał innego wyjścia jak chodzi o sterowniki grafiki. Oczywiście dokładnie w mojej wersji sprzętowej. 

Natomiast chętnie również dowiedziałbym się co się właściwie dzieje z tą aplikacją GeForce Experience, także jeśliby ktoś miał jakąś wiedzę nt. temat to bardzo proszę o wskazówki.