GeForce Experience uruchamianie, a ustawienia gry

Cześć! Posiadam laptopa do gier z dedykowaną kartą graficzną Nvidia. Wraz ze sterownikami do karty zainstalował się program GeForce Experience, który optymalizuje uruchamiane gry dla jak najlepszej wydajności i jakości. Pytanie jest takie, czy muszę go włączać za każdym razem z pulpitu i w nim klikać, aby uruchomić daną grę, żeby była ona zoptymalizowana pod kątem ustawień? Czy mogę uruchomić grę ikoną z pulpitu, a ustawienia będą nadal takie jak zaleca GeForce Experience? Szybciej uruchomić grę ikoną z pulpitu niź odpalać dodatkowy program i tam wybierać grę, ale chciałbym, aby ustawienia były z automatu optymalne i nie musiał bawić się w ręczne ustawianie suwaków w menu gry.

Ustawienia danej gry w GeForce Experience, spowoduje uruchomienie jej z tą optymalizacją, jaką umożliwia.
Możesz normalnie odpalić grę z ikony gry a zostanie uruchomiona z tą optymalizacją jaką umożliwia GeForce.
Nie trzeba uruchamiać gry z poziomu aplikacji GeForce.
Podczas pierwszego uruchomienia gry, aplikacja zastosuje „najlepsze” ustawienia gry.
Gra powinna pojawić się w aplikacji, a jeśli nie to trzeba włączyć skanowanie.
Jednak wiele osób twierdzi, że lepiej samemu dostosowywać sobie grę w jej ustawieniach, niż korzystać z automatycznej optymalizacji GeForce.
Poczytaj w sieci.
Tutaj w pytaniach.
https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/geforce-experience/faq/

1 polubienie

Super. Dzięki wielkie za pomoc, kolejny raz :smiley:

Jak ktoś ma pojęcie jak to ustawić i testować każde swoje ustawienie przez jakiś czas to owszem wydaje się to dobrym rozwiązaniem. Ja jednak wolę żeby program sam określił jakie ustawienia będą dobre dla mojego sprzętu, ewentualnie jak coś mi się nie spodoba to wtedy sam to skoryguję :slight_smile:

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.