GeForce Fx5200 - jakie gry pójdą?

Jak w temacie.Jakie gry pójdą na geforce fx5200??Chodzi mi o te nowsze gry np. Carbon.Z góry dzięki :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Podaj wszystkie komponenty komputera

pujdzie dużo ale z płynnym działaniem …ehhh

rykendo :

Procek:AMD Sempron 2200+

Pamięć 512mb

karta graf: GeForce fx 5200

karta dźwiękowa: zintegrowana

DirectX:9.0c

Coś jeszcze?? :smiley:

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 17:58

o co chodzi??

będziesz miał pokaz slajdów ;]

powiem tak mam podobną karte graficzną tyle że geforce fx 5500 i moge powiedziec tyle ze to największy szajs jaki moze byc co z tego że mam intel celeron 3.06 ghz 768 ddr ramów i dysk 250 gb Samsunga skoro ta dupna karta wszystko pieprzy :stuck_out_tongue:

może procesor nie daje rady??

u mnie na geforce 5500 sempronie 3000+ 512mb ddr400 carbon rozdziałka 1024x768 detale full bez wygładzania 25-38fps dla oka to już płynnie…

gta sa przy 1024x768 na full wsio chodziło płynnie, teraz czekam na grę z allegro to powiem ile będzie fps…

pograsz w gta vc, gta sa, gta 3, carbona, most wanteda, underground 2 i starsze nfs… cod2, harrego potter’a (all części). Może gry na full nie pójdą (nie mówię tutaj o najnowszych tytułach, bo w te to grać się nie da…) , ale grać będzie się dało, pewnie ruszy więcej gierek, ja dużo nie gram…

piotrekplay wielkie THX za porade :-DA bitwa o śródziemie 2 ruszy??

tego to już nie wiem, nie grałem w nią…

dj5002 , może masz za słaby zasilacz… Ja miałem za słaby na starym kompie to wydajność karty zmniejszył o 50%

Ruszyć - ruszy, ale nie da się zbyt komfortowo grać jak będzie więcej jednostek na ekranie.

powiem tak- ruszyć ruszy ale to raczej będą konwulsje :slight_smile: