Geforce Gts 250 Gainword wysoka temperatura?

Witam. Kartę mam od wczoraj, po testowaniu w 3dmark03 aż buczy wentylator, teraz sprawdzałem we Fifie 11 i TDU 2 ile mam FPS w porównaniu do 8600 GT trwało to 10 min i pokazało 70 stopni w Speed Fan.

Tak wygląda obudowa jeszcze ze starą kartą graficzną.

p9140111.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wszystko w normie jeżeli chodzi o temperatury.

Natomiast w poprzednim temacie zwróciłem Ci uwagę na tego Logica - to nie jest zasilacz…

…zwłaszcza przy karcie z dość wysokim poborem prądu.

Witam! Niestety, te karty mają to do siebie, że się bardzo grzeją. Ja mam ASUSA GTS 250 1 Gb i temperatura w stresie dochodzi nawet do 80 stopni C. Mam tą kartę już 1.5 roku i jak na razie jest w porządku.

Zasilacz wymień, możesz dołożyć wentylator z przodu.

PS. Ma jeden kabel z oplotem. :smiley:

Wydaje mi się też, że ten wentylator pod kartą psuje trochę cyrkulację w obudowie - jeśli nie masz wiatraka z przodu, to po postu go przemontuj :stuck_out_tongue:

Ten wentylator to sam montowałem jak widac bo zostały mi dziury po kartach PCI więc zamontowałem z tyłu dałem krateczkę drobną i tak zostało, kupię i zamontuje dodatkowy wiatrak.

Wiem, ale szał kupiłem bo kasy nie miałem ten zasilacz, a teraz może być za słaby do nowej karty.

ebok-1961 , to mnie pocieszyłeś, tą cu kupiłem ma prawie dwa lata i cały czas była używana do gier, także chyba będzie OK.

ebok-1961 nie pisz głupot że te karty się tak strasznie grzeją, bo ja mam Gainwarda 250 512 mb i w tresie mam może 40 st.

Może przeczyść wentylatorek w grafie i jak jesteśbardziej zdolny to wymień paste na grafie.

Wyczyściłem ją jest czysta, pastę przydałby się zmienić bo jeszcze nowej nie widziała.

Dodane 03.05.2011 (Wt) 16:04

Mam pytanie także w3damrku03 miałem 33 tyś pkt a powinna mieć 43, a w 3dmark06 powinna mieć 14 tyś a ma 9 tyś tak dużo zależy od reszty podzespołow?