GeForce GTX 260 - z jakiej firmy?

Witam. Chcę kupić kartę graficzną GTX 260, ale nie wiem z jakiej firmy. Najtańszą jaką znalazłem to z firmy GTX 260 Inno3D za 799zł. W sumie to dobry ma box ta karta bo w zestawie 2 gry. Czy lepiej dołożyć do np. TEJ od Zotac’a?

W tej cenie lepszym wyborem jest Radeon HD4870

viewtopic.php?f=19&t=255311&st=0&sk=t&sd=a

widzę ze jesteś fanboyem nvidii, wiec bierz co chcesz,

ale bardziej opłaci sie hd4850 / hd4870 ( cena/wydajność)

Co temat o wyborze karty to radzicie te Radeony :? Tak samo było jak królował 8800GT czy GTS. Pytanie było z jakiej firmy mam wybrać GTX’a a nie jaką kartę.

Ludzie chcą tobie pomóc. Radek 4870 jest lepszym wyborem od tej karty którą zaproponowałeś, ale jeżeli jesteś fanboyem nvidi to wybierz tą tańszą.

Wszystkie karty są referencyjne, bierz to co bardziej tobie odpowiada, patrz na gwarancje, wyposażenie i takty.

Poczytaj sobie testy fanie nvidii, Radeon HD4870 jest wydajniejszy od GTX260.

Łączysz HD4850 x2 w Crossfire,i bije na łep GTX280.

Przecież jak lekko podkręce GTX’a to napewno będzie wydajniejszy od tego Radka. :?

W dniu 27.07.2008 , o godzinie 21:02 został dopisany post przez authentic_man

Jakbyś zauważył to mam płytę z SLI a nie z CF.

:lol:

fanboya sie nie przekona co jest lepsze,

bierz gtx najbardziej kolorowego i daj se jeszcze je w sli :lol!:

Życzę miłego wydania pieniędzy w błoto… :expressionless:

Jeden z nowszych testów: Radeon 4870 vs GeForce GTX 260 - starcie na szczycie przeglądnij sobie wykresy i zobacz co robi Radeon z GTX 260 , który jest już ładnie wykręcony ( 650/1050 ), są gry w których to GTX króluje, ale różnica na wykresach waha się od 2 do 5 klatek (jedynie S.T.A.L.K.E.R jeszcze nie polubił czerwonego demona - i trzeba pamiętać, że Radeon pracuje przy standardowych ustawieniach :stuck_out_tongue: ). Przeglądnij kilka testów i sam zdecyduje co będzie lepsze.

W niektórych testach GTX 260 wyprzedza radka nawet o 10fps’ów. Co prawda niektóre gry osiągają więcej klatek na radku 4870, ale gdy włączy się wygładzanie krawędzi to nie ma szans z GTX’em.

Radeona HD4870 też można podkręcić i wtedy GTX260 go nie wyprzedzi nawet w AA.

4870 ma podobno głośny wiatrak (głośniejszy niż ten z GTX’a) i się grzeje. Czy to prawda? Nie no mam już totalny mętlik w głowie. :? Jeszcze zauważyłem 4870 z Alone in the Dark w zestawie :roll:

Wiatrak jest cichy, tylko źle obroty są ustawione to grzeje się karta, samemu trzeba zwiększyć obroty.

Powiem tak, zacząłem myśleć nad tą kartą. Może czas się przesiąść na Radeona tym razem. :lol:. Tylko tak. Mam zasilacz tak jak w podpisie czyli Szef 450W i nie chcę go zmieniać. Czy on pociągnie hd 4870?

Czy tego radeona mógłbym podkręcać za pomocą RivaTuner’a, czy potrzebny jest jakiś inny program?

Która obecnie firma wydająca 4870 ma najlepiej zaopatrzony BOX?

ASUS HD4870 <— Tutaj widzę, że jest Alone in the Dark w zestawie więc ewentualnie kupił bym tą kartę.

I jeszcze jedno, czy sterowniki są już zoptymalizowane do tej karty? Jak przeglądałem to chyba ostatnie to z numerkiem 8,7?