Geforce GTX 660 - błąd instalacji sterowników, Kod 28

Witam mam problem ze sterownikami od dłuższego czasu nie umiem zainstalować aktualnych sterowników do karty graficznej (Geforce GTX 660).

kiedy próbuję zainstalować sterowniki po przed menedżer urządzeń wyskakuje komunikat “System windows napotkał problem podczas instalowania oprogramowania sterownika dla urządzenia”. Próbowałem zainstalować je przez GeForce_Experience jednak także wyskakiwał błąd. Nie mam już pomysłu jak to naprawić. Mam windows 10 64bit płyta główna to ASRock Z97 PRO4 Z97 

Użyj tego programu do odinstalowania sterowników http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Wykonaj następnie czystą instalację.

Mi win 10 sam pobrał i zainstalował stery i całe oprogramowanie do GTX660ti, nie rozumiem po co próbujesz na siłę instalować cokolwiek samemu, podczas aktualizacji systemu powinno samo się zrobić.

@daras28-82 No właśnie problem polega na tym, że aktualizacje karty grafiki NVidii mogą być kłopotliwe. Sam wiele razy miałem ten problem.

W tym przypadku jednak jestem pewien bo mam GTX660.

Normalnie się instaluje systemowo bez żadnych problemów i w tym przypadku nie chodzi o aktualizacje a jedynie o samo zainstalowanie.