GeForce NOW nie ma niektórych gier

Mam takie 2 pytania w zasadzie 3
Czy ktoś posiada geforce now darmowa wersję , bo u mnie śmiga dobrze mam konto steam tylko do geforce now zaimportowało tylko 40% gier nie ma takich gier jak batman arkahn origins fifa 22, a podobno one są dostepne na geforce now (to jest darmowa wersja nie wiem czy na płatnej jest) ?
2 sprawa jest taka, że just cause 4 jest po angielsku, a ja mam polską wersję aplikacji geforce now .
3 sprawa to jest na plus mnie zadziwiła, że gry u mnie chodzą płynnie, a mam łączę 10 mega bitów/s i wysyłanie 0.6 mega bitów / si to jeszcze nie wykorzystuje 100 % łącza , a pisało, że trzeba mieć łączę 15 mega bitów /.s ?

Tu jest lista wszystkich gier List of available games on NVIDIA GeForce Now | Windows Central nie ma na niej Batman ani Fifa. Piszą https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/gfn-game-requests/44/463545/you-should-add-batman-arkham-origins-at-4k-and-120/ że została usunięta. Płatna wersja różni się tylko tym, że nie oczekujesz na grę i masz RTX.

Just Cause 4 powinna mieć polski, poszukaj w ustawieniach gry.

Jak chodzi płynnie to tylko się cieszyć. Możliwe że włącza trochę większą kompresję obrazu.

Dzięki już wszytko wiem zaczynałem się cieszyć bo źle wyczytałem i myślałem że jest więcej gier.
A nie orientuje się może ktoś ile gier było rok temu czy było mniej, bo nie wiem czy jest sens kupowania nowego komputera bo może się okazać, że za rok będzie już o 60% więcej gier ?

Gra może być usunięta jeżeli np twórca tego sobie zażyczy, czasami tak bywa. Jednak gier rok temu na pewno nie był mniej. Cały czas ich przybywa ale trudno znaleźć informację ile dokładnie. Bing Chat twierdzi, że:


co moze być informacją totalnie błędną

Moja biblioteka Steam też zaimportowała się w okolicach 30-35%. Jeżeli chcesz grać na Geforce NOW to sprawdź czy gra jest tam dostępna, zanim ją kupisz.

Tak czy inaczej. Steam jakieś 50.000 gier, Geforce NOW jakieś 1.400 gier, więc sam widzisz że różnca jest ogromna.

Tak tylko podpowiem, że nie musisz mieć nawet komputera - część telewizorów ma ‘klienta’ Geforce NOW
How can I set up 4K streaming with GeForce NOW on my Smart TV? | NVIDIA.

no i do każdego innego TV poprzez Chromecast, tylko żeby do niego podłączyć kontroler, to trzeba albo przez Bluetooth albo robić sztuczki z HUB’em USB.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.