Geforce vs radeon, czy obijanie sie nvidii

Co sodzicie o nowym dziecku nvidi. Czyli 9800 gx2. Stardardowo ma core clon na 600 memory clock 1000x2 i shader clock 1500 przy 2 bakach 512 ramu. Kupiłem tą karte i żałuje. wydałem 1649 zł. Crysis mi sie tnie na xp na (high detalach i 8x AA) lub na (very high bez AA). Karta nie obsługuje D 10.1. Podkreciłem ją do 750\1123x2\1860. Wiecej nie radze, bo to grzejniczek:), ale stwierdzam że nadal sie tnie. mówie tak o 45-5 fps. Zainstalowałem nowy patch. Wprowadził aa z Q. nie wiem co to oznacza, ale stwierdzam, że moja karta tego nie obsługuje. Nvida sie nie postarała wprowadzając ten układ. To jest tylko 2 karty 8800 połączone razem. Nic nowego. Troche wiecej wydajności, ale efekty te same. Radeon hd 3870x2 jak wszedł na rynek był przełomem. Ma wsparcie D 10.1, ale crysis chodzi na nim gorzej i nie da sie go podkrecić. Radeon hd4xxx przebije model geforca o głowe, a znając tą firme wypuści tani sprzet w porównai do nvidi.

Co wy o tym sodzicie? Teraz dużo osób zastonowi się kupując 9800gx2. Radeon czy gefroce?