Geforce7900gs,nowy zasilacz650 moc i nadal problem?

szukam informacji o karcie grasficznej nvidia geforce7900gs, moj komputer:ram 1gb, 2.1 ghz, 2razy 64adm,

zainstalowałaM katre nvidia7900 gs i pokzywało ze jest problem z mocą że karta nie dostaje wystarczającą ilość mocy, wię wymieniliśmy zasilacz na650moc , gry chodza lepiej ale nadal jest ten sam komunikat ze nie ma wystarczajacej mocy i obniza to wydajnosc karty, dodatkowo pokazuje karte z czderwonym kabelkiem z tyly i kaze sprawdzic czy wszystko podłaczone , i teraz moje pytanie czy faktycznie karta graficzna powinna byc podlaczona jakimś dodatkowym kabelkiem, wcześniejsza kartanvidia6600 nie była połaczona żadnym dodatkowym kablem , czy ktoś wie w czym tkwi problem? wiem ze parametry komputera sa troszke za niskie w stosunku do karty ale pojawia sie tylko komunikat o tym zasilaniu, z góry dziekuję

Prawdopodobnie nie podłączyłaś dodatkowego zasilania do karty graficznej.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to podłącz do karty graficznej dodatkowe zasilanie.

Gdzieś na krawędzi karty graficznej będzie sześciopinowe gniazdo (na wtyczkę typu PCI Express)

lub czteropinowe gniazdo (na wtyczkę typu Molex, taką jak w starych dyskach twardych EIDE).

:smiley: mam kabel pci expres !i mam go podlaczyc do drugiej strony kart graficznej! !!

Tak podłącz koniecznie.Każdy nowy zasilacz ma dwa takie wyjścia.Ja mam zasilacz chieftec 550W i 7900gs chula jak trzeba.Dodam,że jest mocno podkręcona.Oznacza to ,że pobiera znacznie większą ilość mocy niż nominalnie i niema żadnego problemu.Podłącz i będzie okkkkk.

bardzo dziękuję podziałało, zasilacz mam 650, jeszcze raz dziekuje