Gekko Manager - idealny, darmowy zamiennik TC

Od roku nie mogę się doprosić o umieszczenie tego programu. Dodawane są inne śmieciowate aplikacje, a taki dobry soft nie.

Gekko Manager jest darmowym menedżerem plików z wbudowanym klientem FTP. Aplikacja jest podobna do Eksploratora Windows, ale posiada zdecydowanie więcej opcji; np. dostęp do serwerów FTP, pakowanie i rozpakowanie archiwów ZIP, tworzenie dziennika zdarzeń. Program ma czytelny interfejs, który tworzą m.in. dwa niezależne okna. Gekko Manager sprawia, że praca z plikami staje się rzeczywiście łatwiejsza.


Oprogramowanie jest na licencji Freeware zarówno dla osób fizycznych jak również dla firm. Aplikacja jest kompatybilna z następującymi systemami operacyjnymi: Windows NT, 2000, XP, 2003 oraz Windows Vista.

Gekko Manager v0.77


(17.04.2008)


    * Ostatnia wersja: 0.77

    * Ostatnia aktualizacja: Czwartek, 17 kwietnia, 2008

    * Licencja: Freeware (bezpłatna dla osób fizycznych oraz firm)

    * System operacyjny: Windows NT/2000/XP/2003/Vista

    * Język: angielski, polski, japoński, niemiecki, arabski, czeski

    * Rozmiar: 811 KB

Pobierz ostatnią wersję dla Windows NT, 2000, XP, 2003 oraz Windows Vista:

-download-

forum

mainwindowpy3.th.png

Proszę o wyrażanie opinii na temat programu. Jest dużo lepszy niż inne darmowe odpowiedniki TC. W dodatku do stosowania w firmach.

używam od dawna. Polecam :smiley:

Ja też używam. Dobreprogramy.pl to komercja.

Lepszy FreeCommander :slight_smile:

Ciekawe w czym jest lepszy ? Dobry żart. Gekko nie ma sobie równych. Jedynie TC, ale jest płatny.

To inaczej -> Dlaczego GM jest lepszy od FC ?

Nie działają skróty Alt + F1/F2, Ctrl + U, Ctrl + F i pewnie wiele innych - dla mnie dyskwalifikacja na starcie. Brak wiersza poleceń (dziwne). A tak poza tym nie jest źle, bo i tak 100 razy lepszy od Eksploratora.

Z darmowych klonów NC/TC jest jeszcze Unreal Commander (jeden z najlepszych darmowych, jeśli nie najlepszy) i Total Navigator.