Generator kont google lub sposób na ominięcie weryfikacji przez telefon

Witajcie nie wiem czy dobry dział pod temat jeśli tutaj administracja może przenosić tematy to niech ktoś z nich przeniesie do odpowiedniego.
Powiem krótko i na temat- Szukam generatora kont google, który tworzy/ma już konta google, konta nie mogą posiadać weryfikacji przez telefon. Drugą opcją jest sposób, który pozwoli na ominięcie weryfikacji poprzez wysłanie smsa na numer telefonu, gdyż mój już dostał użyty zbyt wiele razy.
Proszę kogoś o pomoc lub ewentualne pytania do mnie.

Po co Ci to? Śmierdzi na kilometr.

1 polubienie

Czym?

Do weryfikacji przez telefon użyj androidowej aplikacji o nazwie 2NR.

No pobrałem aplikację wybrałem numer i podałem przy rejestracji i coś wiadomość nie chcę przyjść.
Doszła dopiero po restarcie aplikacji.
Mogę tak tworzyć ile kont chcę tak?; @bachus dowiem się czym Ci “śmierdzi”?

W wersji komercyjnej gmail nie potrzebujesz weryfikacji - załóż więc w ten sposób. Raz zweryfikujesz tożsamość, potem nie będziesz miał już tego problemu.

Ja mam pytanie. W jakim cel uchcesz Tworzyć te konta? I nie pytam dlatego, że jestem wścibski, ale zastanawia mnie, co może u Ciebie wyzwalać przymus telefonicznego potwierdzenia.

Ja mam zarejestrowyanych kilka tuzinów kont Google, do pewnych celów. Wszystkie zakładam będąc zalogowanym do sieci telefonii komrókowej. Nigdy nie muszę podawać telefonu do weryfikacji (numer jest opcjonalny). Weryfikacja potrzebna była tylko w sytuacji zakładania konta firmowego w Google. Wtedy weryfikacja przez telefon, albo kartka z kodem na podany adres poczty tradycyjnej.

To jest np. potrzebne po to by rozkręcić konto na youtubie subskrypcjami, lajkami. To tak z 300 subskrypcji na początku musisz nabić by gdzieśtam się wyświetlały Twoje filmy w wynikach wyszukiwania. Ja nie dałem rady, mi sie udało z 30 tylko i numer telefonu zostal użyty zbyt wiele i nie mogę już kont tworzyć. Aczkolwiek zauważyłem, że jak poczekasz z 10 dni to znowu możesz bez weryfikacji numerem telefonu konto tworzyć. Wcześniej co 24h godziny mogłem. Pewnie google ma jakieś algorytmy, że jak z danego ipika nie tworzono więcej kont niż 15 razy w ciągu 15 dni to dawaj możliwość tworzenia kont bez weryfikacji numerem telefonu co 24h a potem już co tydzień a potem może co miesiąc. Pewnie to jest jakiś dynamiczny algorytm. Może sie wyzeruje kiedyś. Dzisiaj to ciężko na youtubie sie wybić, już wszystko co było to jest.