Generator postów PHP / JS

Po pierwsze nie bardzo ciebie rozumiem, “napisałeś” (w cudzysłowie, bo gdybyś to ty napisał, to raczej byś wiedział co tam jest) jakiś kod, niby są tam tagi bbcode jak we wzorze, ale czemu “twój” kod nie pokrywa się ze wzorem? Skoro tamto “napisałeś”, to nie powinien być problem zrobić wg. wzoru…

Poza tym, gdzie w tym chcesz php?

Po drugie abstrahując od tego co napisałem, skoro chcesz aby ktoś ci to zrobił, nie licz, że dostaniesz gotowy kod za darmo. To jest forum, my tutaj pomagamy w jakimś konkretnym problemie, a nie odrabiamy lekcje (nie, “zróbcie to za mnie” nie jest konkretnym problemem). Możesz zlecić zrobienie zadania, ale wtedy sprawa jest prosta: płacisz-masz.

Po trzecie - dla mnie wygląda to co najmniej dziwnie. Naprawdę? Nauczyciel zadał ci zrobienie generatora postów na fora warezowe?

Po czwarte:

if(youtube==""){}

      else{

         //kod

      }

Bezsensowny kod, operator nierówności i nagle z pięciu linijek robią ci się dwie.

Heh, ktoś dostał kiedyś warna za piractwo, to potem próbował wcisnąć inny wałek. A że regulaminu i tak nie przeczytał wałek nie wyszedł :slight_smile: