Generic Host Process for Win32 Services wykonał niedozwoloną

Witam wszystkich jak w temacie mam problem z tym badziewiem …pochodzi to prawdopodobnie od SVhosta widziałem na forum że dużo ludzi parę lat temu miało taki sam problem … Niestety zastosowałem się do wszystkich porad jakie tam znalazłem i nie pomogło … Zablokowałem ręcznie porty, wgrałem łatkę microsoftu … zainstalowałem firewall i parę innych dupereli… jak czyszczenie rejestru i takie tam. Aha najważniejsze jest to że gdy tylko pojawia się błąd i nie wysyłam raportu to znika dźwięk tak jak by wyrzucało mi sterowniki z karty dźwiękowej… Mam nadzieje że znajdziecie na to jakieś lekarstwo bo nie chce mi sie instalować windowsa …a podobno to też nie pomaga :frowning:

nic z tego nie pomogło?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=93075

przejrzałem większość postów na forum … wszyscy piszą o zamykaniu portów … ja przy wyłączonym łączu mam dokładnie ten sam błąd uruchamia się zaraz po uruchomieniu kompa… porty pozamykałem zainstalowałem kasperskyego internet security zainstalowałem wszystkie podawane łatki ogólnie aktualizuje zawsze komputer no i niestety nie pomaga :expressionless: wszystko było by spoko gdyby nie wywalało mi dźwięku… nie wiem może chcecie loga z hijacka czy coś … Jak nie to po prostu przeinstaluje windowsa

to daj

dobra spoko już po problemie przeinstalowałem windę bo miałem tego dość … nie chciało mi sie bawić … wiem tylko że raczej nie jest to jakiś zdalnie łączący sie robak … bo po odłączeniu od internetu błąd występował nadal a co za tym idzie zamykanie portów absolutnie nie mogło pomóc … Dzięki za pomoc pozdrawiam

Zaopatrz się w porządnego antywirusa, pobieraj aktualizacje, pozamykaj porty, zastosuj optymalizacje systemu, wywal zbedniki w autostarcie a wszystko powinno być dobrze. Jak tak robie i mam spokój.