Generic Host Process for Win32 Services

(Djmac) #1

Jak nizej...czasem przy wlaczaniu komputera wyskakuje mi takie okienko....jak sie tego pozbyc?? bo kompletnie nie mam pojecia nawet od czego...nie zawsze...ale czasem sie pojawia....

host4mg.th.jpg

(system) #2

Na sam początek skan tymi programami.

:arrow: Panda

:arrow: Kaspersky

:arrow: Mks_vir

:arrow: Trend

:arrow: Dr.Veb

:arrow: Symantec

:arrow: Spybot Search & Destroy 1.4

:arrow: Ad-aware SE Personal

:arrow: CWShredder

(Bary1986) #3

Być moze brakuje jakichs plikow systemowych...polecal bym sprawdzic no a jesli to nie to to dostosuje sie do rady Nowickiego bo moze faktycznie masz jakiegos syfa :frowning:

Pozdrawiam,

(squeet) #4

Spróbuj naprawić błędy systemu z poziomu konsoli odzyskiwania, poleceniem chkdsk...

Poczytaj sobie KLIK

(boczi) #5

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=generic

(GreenHorn) #6

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=pl

Spróbuj też tego.

(Woma 1) #7

Nic nie dało dochodzi moptyw utraty glosu spowodowany 'brakiem zainstalowanego sprzetu lub zle zainstalowanym sprzecie dzwiekowym" co robic?

(Polko P L) #8

zainstaluj ponownie stery od karty dźwiękowej

(Djmac) #9

THX pomoglo :smiley:

(Woma 1) #10

gdyby wszystko bylo takie proste to nikt by tu nie pisal :stuck_out_tongue: sterow nie moge zainstalowac znaczy moge ale prz kazdym wlaczaniu kompa sypie sie to samo i musze instalowac ponowinie

(Mateuszl) #11

Generic Host Process for Win32 Services wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta przepraszamy za kłopoty! !!

Ludzie pomocy!!

Jak tylko włączam neostrade to po 5 minutach mi wyskakuje ten błąd i internet przestaje chodzić,nie mohe muzy słuchać.

Podjęłem już liczne działania w celu wyeliminowania błędu:

1.Dogłębne skanowanie komputera programami antywirusowymi(nod32,kasperski,blast32,ad-aware)

2.Usówanie wpisów rejestrów(jw 16 power tools).

3.Format C.

4.Przeinstalowywanie neostrady!!

5.Łatki na system windows XP!!

A błąd jak wyskakiwał tak wyskakuje pomocy! !!

Ludzie pomocy moje parametry kompa:

sempron 1.8 ,384 mb ram,geforce 64, windows Xp service pack 2

Pomocy jak najszybciej please i łatwe objaśnienia co do działań jakie mam podjąc

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 13:44

Możecie dawać instrukcje na ******

(Leon$) #12

Zainstaluj tą łatę http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2996b9b6-03ff-4636-861a-46b3eac7a305

:slight_smile:

(boczi) #13

To Forum i pomagamy publicznie.

A problem możesz rozwiązać także za sprawą WWDC zamykając porty robaków.

Zainstaluj także firewalla.

(Mateuszl) #14

no jak narazie spoko juz 10 minut bez błębu ale internet mi wolniej chodzi jak te porty pozamykałem!!

Złączono Posta : 14.08.2006 (Pon) 15:42

aha i wielkie dzięki za rady juz myślałem że musze format całego dysku zrobić ale całe szczęście!! Pozdro dla bocziego i leonsa!!

(Kitty*) #15

czesc wam wszystkim;) na samym poczatku prosze o wyrozumilosc;) jestem tylko blondynka=) mam ten sam problem;( skanowalam komputer juz chyba z 10 razy roznymi programami i nic mi nie znajduje=( prosze pomozcie mi bo nie wyrabiam juz!

(Spam) #16

A zastosowałaś się do reszty porad?

(Kitty*) #17

do tych które bylam w stanie zrozumiec. czyli jakies latki nie latki owszem.

(Lord Vader) #18

Podobnie jak wy miałem mnóstwo problemów z tym *********, ale po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań udało mi się załatwić to cholerstwo!Najlepszym sposobem jest ściągnięcie sobie Sygate Personell Firewall, a ten programik zablokuje wam to **********, choć za cene lekkiego spowolnienia kompa. Firewalla znajdziecie na dobreprogramy.pl, powodzenia! !!

(Spam) #19

I za cenę braku dostępu do Internetu :x

Domyślam się, że to fachowe określenie Generic Host Process for Win32 Services :stuck_out_tongue:

(Danzelmario) #20

najlepiej skorzystacz darmowego narzędzia o nazwie:windows worms doors cleaner 1.4.1 kliknij tu

Złączono Posta : 17.08.2006 (Czw) 9:57

PS:nie odpowiadam za działanie programu uruchamiasz go na własna odpowiedzialnosc. aczkowilek u siebie sprawdzilem i pozamykalem wszystkie porty(jedna radze najpierw utworzyc punkt przywracania w razie co)