Generowanie nagłówku strony ? Czy to możliwe?

Witam głowię się nad pytaniem czy możliwe jest generowanie nagłówku strony przez inny kod. Chodzi mi tu o to co mamy po między

czy jeśli zostawię puste znaczniki czy jest możliwe wygenerowanie tego co ma być przez inny sposób ?? Lub jeśli całkiem je wywalę ?? Czy musi to być na początku strony zawsze czy może być w środku ??

Wiem, że to dziwne pytanie ale w moim przypadku to jedyne wyjście…

W środku być nie może bo w środku jest

a deklaruje się wewnątrz

Oczywiście są sposoby na generowanie headera ale kwestia jest co chcesz osiągnąć, jaki ma być cel.

przez php dynamicznie można

A ja zrobiłem includowanie i wczytałem na środek strony aaaaa i działa poprawienie na wszystkich przeglądarkach…

Może i działa, przeglądarki są mało wrażliwe na błędy w składni.

Nie jest to jednak poprawnie, pisz tak, żeby strona przechodziła weryfikację w walidatorach.

To tak jakbyś pisał po polsku popełniając celowo błędy- niektórzy cię zrozumieją (może nawet większość) ale popełniasz błędy. :smiley:

Zgadzam się z przedmówcami. W ogóle możesz darować sobie połowę szkieletu HTML i nadal będzie działać ale nie przejdzie żadnej walidacji.

Skoro masz taki problem, może spróbuj buforować sobie kod i modyfikować go w razie potrzeb przed wyprintowaniem?