Generujące się trojany,backdoory

Witam mam następujący problem , pewnego razu sobie w coś grałem i komputer mocno zwolnił - do minimum , przystosowany do partyzanckich czasów jeszcze z win98 bez namysłu restart sprzętu . Po ponownym uruchomieniu sprzęt dalej stał po pas w mule , jako że win7 też raz na jakiś czas mocno mi zwalniał po pojawieniu się pulpitu poszedłem zrobić sobie herbatkę czy coś tam . Wracam a tu moim oczom błysnoł tylko BSOD i dźwięk ponownych rozruchu systemu . Tym razem postanowiłem poczekać do końca co się stanie przed monitorkiem. Zaraz po załadowaniu ikon pulpitu wyskakiwały okienka jednego typu (coś jakby dosowskie) z hasłem typu file is too big to fit czy coś takiego.

No to tryb awaryjny avast , doktor webit. I tu w sumie dopiero schody .

Avast przy rozruchu znajduje jakieś 40(wszystkie litery alfabetu +10 cyfr) do potęgi 4 kombinacji tego samego pliku/rejestru - w każdym razie to od tego te okienka (zmienia się tylko ciąg liter/cyfr np od 0001 do ZZZZ)

  • wszystko się usuwa. Cały szczęśliwy uruchomiłem komputer po raz kolejny a tutaj to samo (okienka generujące się na pulpicie) tutaj poleciał doktor który znajduje backdora za każdym razem po usunięciu go i restarcie systemu.

Troszeczkę zmieszany zasięgnełem pomocy Hijackthisa i on akuratnie znajduje także te brzydkie rejestry ale w analizie wszystkie uznaje za poprawne (mimo że nie ma do nich żadnej dyskrypcji) . Postanowiłem zatem wyciągnąć asa z rękawa i combofix już był na pulpicie . Tutaj kolejne małe rozczarowanie , przy starcie gdy loading dochodzi do konca wyskakuje ponownie BSOD .

Teraz pisze z awaryjnego ale na innej partycji mam surową windexp więc średni mi to problem trzasnąć formata , ale mało kiedy mam przyjemność z jakimś wirkiem(więc co by się czegoś nowego może dowiedzieć) i już widzę te czasy kopiowania paru gigowych plików -.^i

Tak więc proszę o pomoc , czy może podać jakieś dodatkowe informacje?Da radę coś z tym zrobić czy może lepiej nie ma się co męczyć i dawać tego formata??:slight_smile:

:arrow: Daj Log Z OTL

http://chomikuj.pl/majtus1310 - dokumenty , skany z hijackthis i tego OTL sorki ale jakoś nie dało rady wkleić samego kodu na same stronki , chyba że to jakiś problem będzie to postaram się to może gdzieś indziej wcisnąć

http://www.wklejto.pl/85766

http://www.wklejto.pl/85767

http://www.wklejto.pl/85768

udało się :slight_smile: - w sensie wkleić logi ^^

1.

Wpisz w Oknie OTL _ Własne opcje skanowania/ skrypt _ a następnie kliknij _ Wykonaj skrypt _ :

Ultimate Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstation

jaki masz system operacyjny (coś chyba wirusy zdziałały) ??

po pierwsze wyłącz przywracanie systemu - tworzenie punktów przywracania

log straszny :frowning:

2.

:arrow: Daj Log Z Usuwania

http://www.wklej.org/id/450695/

file których nie znalazło powywalałem chwilkę wcześniej w regedicie (przed zrobieniem skana po działaniu OTLa) czy to styka?

:arrow: Daj log z pełnego skanowania Malwarebytes Anti-Malware

:arrow: Przeskanuj system Dr.Web CureIt!

supcio wygląda na to że wszystko już gra , no może pozostał mały defekcik w postaci runtime error windows\system32\nvvsvc.exe - dało by radę jeszcze coś z tym zrobić ?? a logów już nie podaje bo widzę po procesach i logach startu że nic już nie ma co by mnie zaskoczyło więc już za to bardzo dziękuje :slight_smile:

To proces od sterowników do karty graficznej . Spróbuj je uaktualnić :slight_smile: