Genius SW-HF 5.1 4000 - problem z subwooferem

Witam :slight_smile:

Sprawa dotyczy tego zestawu Genius 5.1 4000. Po kilku miesiącach bezproblemowego korzystania padł subwoofer. Objawy: buczenie i charczenie niezależnie od głośności oraz basów. Zaczyna się już nawet na głośności ustawionej na 1. Zestaw był podłączony do komputera i do telewizji cyfrowej poprzez dekoder. Próbowałem chyba wszystkiego w celu dojścia do przyczyny (jeszcze raz podłączyłem kable, wyłączałem i włączałem, sprawdziłem wszystkie przewody pod kątem przerwania), ale bezskutecznie. Sub nie miał prawa się przegrzać, nie stał w małej wnęce bez dostępu do powietrza. Na szczęście jest jeszcze na gwarancji, więc niedługo zamierzam oddać w dobre ręce :stuck_out_tongue:

Czy ktoś miał podobny przypadek? Ktoś skorzystał z gwarancji, naprawili?

Interesująca sprawa. Jakbyś napisał potem co się stało to będę bardzo wdzięczny.

Kilka dni temu odesłali. Myślałem, że naprawią (lub co gorsze zwrócą z informacją, że nie naprawią, bo … ), a się okazało, że dostałem nowiutkie, świeżutkie, pachnące głośniki :slight_smile: Widocznie bardziej im się opłacało wysłać nowy niż naprawiać suba.

Witam ja mam ten sam zestaw i mam ten sam problem głośniki działają lecz subwoofer nie .Jak włącze go do prądu to świeci się lampka i jak podgłaszam i ściszam to działa . lecz tuba i głośnik w subowoferze nie . Wie może ktoś czego może być przyczyna .Aha miałem więcej głosników podłączonych