Getway HD2200- czy warto?

Przeglądając ofertę napotkałem na taki monitor http://www.apollo.pl/store/show_detail/48588 i zastanawiam się czy warto, w porownaniu z droższymi modelami ma podobne parametry (nie znam sie na tym), dlatego prosze o opinie czy warto go kupić??/ Lub propozycje monitorow w podobnej cenie.

PS: Wie ktos może czy często można dostac wadliwe sztuki z martwym piklselem?? Zastanawiam się nad jedną rzeczą mam monitro CRT 17" i na nalepce pisze że spełnia noemy TCO’03 a ten spełnia TCO’99 - czyli starsze normy??/ :slight_smile:

typowy przeciętniak - nic specjalnego jeśli nie zajmujesz się grafiką to się sprawdzi.

monitorek główanie ma służyć do gier i filmów, czasami jakaś amatorska obróbka zdjęć ale myśle, że do tego powinien wystarczyc:)

na pewno zawsze to 22 cale :>.

chyba, że jakieś propozycje??/ Chociaż w tej cenie to cudów nie można wymagać :slight_smile:

Kupiłem go dwa tygodnie temu i nie mam żadnych zastrzeżeń.W rozdzielczości 1680x1050 obraz jest idealny.Do filmów i gier oraz obóbki filmów idealny.Może trafiłem na szczególny egzemplarz ale nie mam żadnego martwego piksela.Możesz go spokojnie kupić. Ja w Vobisie zapłaciłem za niego 649 złotych.

Dabor a możesz mi podać jaką ma wysokośc (razem z podstawką)???

http://www.apollo.pl/store/show_detail/48976 <= chyba, że wybrać coś takiego?? U tego pisze, że spełnia normy TCO’03 czym to się różni od TCO’99??

Lub coś takiego => http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/ … ,id,63268/ ???

PS: a czym się różni złącze DVI od D-SUB?? Bo większość ma D-SUB i z tymi wejściami mają gorszy obraz od tych z DVI??

A co daje obsługa HDMI bo np. ten http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=GATEWAY+22+A ma i złącze DVI i obsługuje HDMI może on byłby najlepszy?? Tylko troszku cena wysoka, ale może dozbieram jak jest dobry??

Prosze o doradzenie ![-o<

Ponawiam prośbę ![-o<

Przepraszam za post pod postem! !!

Zazwyczaj wszelkie normy, kontrasty czy czas reakcji to fikcja i na to zbytnio się nie patrzy.

Co do gniazd, to w Wikipedii wszystko masz. W skrócie: DVI - cyfrowe, d-sub - analogowe, bierz DVI bo lepszy obraz powinieneś mieć i to obowiązujący standard (chociaż niektórzy nie widzą różnicy między analogiem, a cyfrowym). Na HDMI nie patrz zbytnio, monitor będzie Ci służył do kompa.

Kupuję go z myślą o podłączeniu do kompa:)

Dodane 24.01.2009 (So) 21:34

Patrząc na allegro zobaczyłem taki monitorek http://allegro.pl/item528408936_wyprzed … 24m_c.html zaciekawił mnie ponieważ ma niezłe parametry i bardzo niską cenę, co sądzicie o tym monitorze??