Gf 6150 a aero

witam

mam karte graficzna gf 6150,czy będzie działać na niej to całe aero??

konfiguracja laptopa

amd turion 64 x2 tl-50

window media center

1000 mb ramu

100 gb(5400rpm)

nagrywarka dvd

gf 6150 128 mb

areo wymaga 1gb ram, musisz pamiętać iż zintegrowana karta graficzna pobiera część ramu na swoje potrzeby. Może być konieczne dokupienie ramu. Zadowolony jesteś z tej karty zastanawiam sie nad zakupem płyty ze zintegrowanym GF6150. teraz mam Viste64 na GF6800 na AGP, 1gbRAM. Areo chodzi ok.

Jak zainstalujesz Viste daj znać jak działa.

tak ,zadowolony,gry chodza na średnio wysokich obrotach w grach , niektóre na średnich,ale jak na zintegrowaną grafe to super

Głupoty mu nagadałeś…

Po pierwsze minimalna ilość ramu to 512MB a przy 1024MB chodzi już bardzo dobrze.

A tu masz liste kart graficznych które obsługują w pełnej okazałości Vista http://forum.osbeta.org/viewtopic.php?t=1181

Tak, chodzi przy 512 ale bez areo. A jeżeli chcemy mieć wsparcie HDTV i system płynny to wymagania są znacznie większę. Jeżeli spełnia się podstawowe wymagania to lepiej zostać na mniej zasobo żernym systemie. Bo inaczej Vista będzie działać tak, jak XP na celeronie 300A. Jeżeli mi Vista zabiera 600-800Mb Ram, i 1-3GB pliku stronicowania to wymagania co do płynnego działania środowiska Areo nie są wyssane z palca.

Bez Areo lepiej zostać przy XP, bo na nim mamy pewne że wszystko będzie działać.