GF 8600 GT czy 7900 GS?

Nie zagrasz spokojnie…

ojeje :x nadal Ty swoje… a ja mówię że zagrasz nawet przy 1280x1024… nie każdy wymaga max wygładzania, karta siada dopiero przy rozdzielczościach wyższych niż 1280x1024 a tak dla każdego gracza spokojnie starcza…

Przecież mówię że zagra spokojnie…

Czytanie ze zrozumieniem :?:

Trudno było Cię tutaj zrozumieć, ponieważ powinieneś postawić przecinek po “nie”. Zabrzmiało to, jakbyś zaprzeczał słowom piotrekplay:

zadzwoń do miodka albo bralczyka i się zapytaj jak będzie poprawnie…

Noo dobra spoko :stuck_out_tongue:

Przecież nie będę się sprzeczał… :slight_smile:

Słowa craker9 : “Nie zagrasz spokojnie”, zabrzmiało to, jakby nie można było zagrać spokojnie. Natomiast “Nie, zagrasz spokojnie” byłoby wg mnie poprawną odpowiedzią na pytanie piotrkaplay.

Nie (nie myślę) , zagrasz spokojnie (odp. na pytanie).

Dobra przestań wpisywać posty nic nie wnoszące do tematu…

podeslij zrobie za friko kazda jedna 8600 :lol:

w okolicach 1ghz GPU

adres 6620 59th RD Maspeth,11378

@craker9

Modyfikacji sekcji zasilania niebylo robionej

http://www.tuneupc.bnx.pl/readarticle.php?article_id=4

O lol nie zdziw się jak ci karta za niedługo przyleci :smiley:

Jakby niebylo to bezpieczne,to bym tak nie lecial 24H,temp.mosferow sprawdzone bezpieczne 50C,temp core stres 59C. :lol:

mam pytanie. ile sztuk zmodowałeś (8600GT Palit Sonic) ??? odp. może być na priv.

Co do palita to sideband(znajdziesz na purepc) on moduje,umnie niema tej firmy na rynku,dotej pory zmodowalem 10sztuk,roznych producentow Evga,bfg,asus przewaznie rdzen 970-980 ,mem 950-1000.Dwie poszly na 1000/1000.Niedlugo ukaze sie test coolerow na tych modowanych kartach z wysokim V 1.72

Przymierzam się do kupna evga 8600gt.

zrobisz za darmo kazda jedna 8600

w okolicach 1ghz GPU?

I jakbyś mógł adres podać :slight_smile:

I mniej więcej koszta wysyłki :slight_smile:

Nie bedzie ci sie oplacalo wysylac do USA :frowning: