GF 8600GT się grzeje

Siemanko.

Przejdę od razu do sedna, karta w spoczynku ma 45-46 stopni. Niekiedy podczas grania w LoL’a karta się przegrzewa (około 57 stopni co uważam jest słabym wynikiem, powinna wytrzymać więcej), a co ciekawe w BF3 już ma mniejsze temperatury :D. GPU podkręcona o 20Hz i pamięć o 70Hz , wentylator cały czas 100%. I tu pytanie, gdzie zamontować dodatkowy wentylator, na obudowie z boku? Komp stoi zabudowany z 3 stron i nie ma go dać gdzie indziej, jest tam zdj, wentylatora wydmuchującego z tyłu (biały) i ten, który chce zamontować (mały czarny) prawie nie wieje ale jednak coś

screeny:

http://imageshack.us/gal.php?id=r5Slks_ … nX5KHQ3OCT

Temperatury które podałeś są dobre i nie trzeba nic robić

@UP ale jednak się przegrzewa, i gdy się to się dzieje, z kompa dochodzi głos jakby maszynki do włosów (taki skaczący prąd) i nie mogę nic zrobić, muszę reseta je*nąć

Co się przegrzewa? Bo na pewno nie Twoja grafika… 70 stopni w stresie wtedy możesz mówić o przegrzewaniu

Jaki masz zasilacz? Pewnie on nie wyrabia

A chłodzenie jak chodzi na 100% to wiadomo że jest głośniejsze

Wentylatory wprawiają w wibracje obudowę z tad te brzęczenie. Któryś z wiatraczków ma już wyrobione łożysko no i w obudowie jakiś luz na nitach tez jest…

Nie, nie, nie… to nie wiatrak… to ewidentnie skakanie prądu…

zasilacz mam chieftec 400W, być może nie wyrabia, ale wątpie

Na Twoim miejscu w ogóle bym wywalił tę grafikę za okna a zainwestował głupie 100-150zł na 8800GT-9800GT ( w tym przedziale) i nie będzie problemu.

ogólnie to ją chce kupić hd 7750 ale muszę mieć kasę, a do tego czasu musze się z nią męczyć

Ja mam podobny zestaw co ty z tym ze procek C2D E6550 ale grafe palita 8600 gt sonic+. Mam taki licznik poboru energii w gniazdku i w stresie pobiera 165 W. Także mój 420 watowy pentagram ma spory zapas. Na grafice z 56 stopni w porywach z tym ze ja wymieniam co 2 lata pastę na rdzeniu graficznych.

@up a ja co 2 miesiące przedmuchuje (buzią) kurz z radiatora :smiley: