GF 9500 gt nie działa

Witam! Mam problem . mam karte gf 9500 gt no i mi nie działa. na ekranie nie ma obrazu. mam zasilacz fortron 350 W który spełnia wymagania grafiki. wiec w czym problem?

A płytę główną jaką masz?

Teoretycznie ten zasilacz powinien wystarczyć, ale co z resztą podzespołów? Może masz więcej dysków, mocny i prądożerny procesor, czy ta karta ma złącze do dodatkowego zasilania? Kiedyś miałem GF 9600 dwuslotową z potężnym chłodzeniem i bez podłączenia dodatkowego zasilania komputer nie uruchamiał się.

Są kalkulatory mocy zasilacza, np. TUTAJ, za pomocą których sprawdzisz orientacyjnie, czy podzespoły komputera nie obciążają zbytnio obecnego zasilacza.

płyta główna Intel Glen Ridge D915PGN

Procesor: Intel® Pentium® 4 CPU 2.80GHz, 2800 MHz

Ram : Good ram : 1 x 1 gb , 2x 512 mb

Dysk : 250 GB WD

Karta wideo Galaxy gf 9500 gt 512 MB DDR3

Karta dźwiękowa Creative Audigy 4 (SB0610)

kalkulatora co mi podałeś nie ogarniam :frowning:

Ten procek jest dośc prądożerny, wymień zasilacz na 450-500 W znanej marki (ale nie znanej Codegen :stuck_out_tongue: ), z pewnością będzie chodzić.

Mówili mi zebym zmienił na 350 i bedzie spokojnie chodzić. teraz mi każe na 400 OMG. ale napewno nie ciagnie moj proc tyle prądu jak na 300 W modecom fell działał normalnie z grafą 7600 gs

Ja mam Hipro 200W z 4 rdzeniowym prockiem, grafą 8600 GT i jakoś przez 3 lata mi wszystko ciągnie, żadnych problemów, także wymiana obecnego zasilacza w Twoim przypadku to totalna bzdura.