GF 9800 GT AMP Edition czy GF 9600 GT

która grafika lepsza?? warto dopłacać za 9800?

Za cenę tego 9800GT wyrwiesz już HD4850, który jest lepszy od obu wymienionych kart. Podaj cały config wraz z zasilaczem (model, marka, moc - nie, nie można tego sprawdzić żadnym programem, trzeba otworzyć obudowę) i kasę przeznaczoną na ten cel.

dzięki za pomoc w wyborze… dużo mi pomogłeś, ja jakoś wolę rozwiązania nvidii

Się to fanboy’ostwem nazywa. Chcesz przepłacać za gorszą wydajność - Twoja sprawa, tylko po co zaśmiecać w takim wypadku forum?

wolisz gorsze rozwiązania gdy za podobne można mieć 4850 ?

skoro tak wolisz to płać fanboyu

Sprecyzuj pojęcie agresja, bo nie widzę w swoim poście nic co można by określić tym mianem (o ile oczywiście znam definicję słowa “agresja”)

Ta… o ile ktoś nie umie czytać/szukać, to faktycznie są takie problemy.

A na jakiej to podstawie twierdzisz, że karty Ati są słabe jakościowo? Mógłbym poznać źródła Twojej wiedzy na tenże temat?

Wcale nie wyższe niż GFów z referencyjnymi chłodzeniami.

No… a 4850 jest z nich najlepsza i w tej samej cenie.

Pozdrawiam.

Jak tak lubisz nvidie to bierz w tej cenie 9800GTX+ wydajniejsza karta od 9800GT a porównywalna z HD4850, w tej cenie nie warto brać 9800GT, warto by było jak by kosztował 450 zł.

Problem z literą ć to bym nie nazwał problemem, nie pomyślano o polskich literach dlatego tak jest, ale to można w moment zmienić, wyłączając skrót ALT + C w ccc lub po prostu instalując sterowniki bez ccc ale tak było kiedyś, jakiś czas temu pozbyli się tego skrótu ALT + C w ccc.

Jakoś nie zauważyłem różnicy w jakości a miałem do czynienia z obiema firmami.

Co do wysokich temperatur to niereferencyjne karty tego nie mają, np. Palit HD4850 Sonic jest chłodny a zarazem cichy.

Pytani o wybór między 9800GT, a 9600GT dajemy alternatywę w postaci 4850, który jest w tej samej cenie, a jest o wiele wydajniejszy - to jest prosta matematyka, logika i zdrowy rozsądek. Chyba że Ty, mając określoną kwotę na dany podzespół patrzysz na naklejkę firmy, a nie na to, ażeby produkt był najlepszy - wtedy spoko, krzyżyk na drogę i do widzenia, tylko nie pytaj wtedy o wybór skoro i tak jesteś mądrzejszy, bo to tylko niepotrzebne zawracanie tyłka i strata przestrzeni.

on ma 600 zł na kartę a jak nie lubi ATi a lubi nvidie, to niech dołoży do tej

http://www.komputronik.pl/Karty_graficz … src,ceneo/

Co nie zmienia faktu że Radeon HD4850 by był lepszy, bo jest tańszy.

Umiesz interpretować tekst? Mi chodzi o to żeby wytłumaczyć. Nie wolno każdego nazywać fanboyem tylko, dlatego że woli Nvidie. Napisał ze woli to i od razu się zaczęło. I zauważyłem ze tak jest już w wielu watkach. Aż strach napisać, że się lubi Nvidie, bo odpowiedź już znamy. A jak nazywa się osobę, która lubi, ATI? Nie ma takiego przezwiska?

:lol: :lol: :lol: Kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz (cały post)

uważaj na słownictwo :evil:

pozostałe OT-y również kosz

widzę, że tu więcej troli niż normalnych użytkowników, tak wszyscy zachwalają forum a tu taka lipa, szkoda czasu