GF 9800gtx+ vs. Radeon HD 4870

Dokładnie, I do polski bym nie chciał wracać nawet jak by była praca dla rodziców…

PS: W Polsce średnio zarabiasz 1200 zł a tu 1200 funtów

Tu procek E8500 kosztuje 140 funtów a w Polsce 600 zł, więc gdzie się bardziej opłaca żyć, mieszkać, pracować i kupować rzeczy?

obecnie- na pewno nie w polsce

i tak po za tematem. Kiedy nabiłem 400 posta znikło mi ostrzeżenie. To tak z powodu tej setki czy po prostu mi miecha mineła?

Jakoś widzę warna

A w temacie - radek niby nowszy, ale ciągle to tylko radek. Jako wierny fan linuxów oraz możliwości zmiany gammy a także braku problemów z napisaniem literki “ć” radka polecać nie będę ;]

Phenom , ale jeśli ktoś gra, to raczej nie ma linuxa (znam problem ze sterami :stuck_out_tongue: w końcu linux mi nie obcy :stuck_out_tongue: ) i nie musi instalować CCC (jak zainstaluje to nie będzie “ć”, ale i tak wystarczy wyłączyć hotkeys w CCC :stuck_out_tongue: )

A ja gram i mam linuxa. Może i wystarczy ale po co to wszystko :smiley: Co powiesz o gammie? :wink:

nigdy nie zmieniałem, nawet jak miałem GF :slight_smile: a gammę można czasem ustawić w monitorze z tego co wiem :stuck_out_tongue:

ale lepiej żeby brał hd4850 bo jest wydajniejszy od GF za 500zł :wink:

IMO ProTofik , ma vistę :wink: wypowiada się w tamtym dziale :stuck_out_tongue:

Mnie po prostu drażni nieaktywne menu gammy w wspaniałych sterownikach do radka :wink: Oraz parę innych. Wydajność… Bądźmy szczerzy, na swoim poniekąd dość starym GF nie spotkałem gry która by mi nie działała w 1600x1200 na max detali… mam na myśli płynne działanie. Ale Vista to nie moja działka.

ja gammy nie ustawiam… Po prostu rozjaśniam obraz na maxa ( w grze )

klopas , nie mam Visty, nie obrażajcie mnie :slight_smile: I w temacie napisałem o 4870 a nie o 4850