Gf Galaxy 6800XT molex jak to podłączyć?

Mam tą karte i dosatałem z nią przejściówke molex z jednej strony 1 molex z drugiej 2 ten jeden pądłączamy do karty a tamte dwa trzeba podłączyć do zasilacza czy poprostu bezpośrednio do zasilacza.

Molex http://www.allegro.pl/item192655130_roz … _na_2.html

Bezpośrednio, o ile Cię właściwie zrozumiałem

jej nierozumie normalnie :?

czytasz to co piszesz czasem czy nie bardzo ?

normalnie podepnij pod wolne zlacze molex w zasilaczu :?

A co pisze w instrukcji?

Nie rozumiem ale chyba wiem o co chodzi.

Dostałeś takie coś tylko odwrotnie się podłącza?

Podłącz do przejściówki 2 kable z zasilacza (z jednej wiązki, drugi kabel nie może być podłączony do np dysku), i podłącz.

himek66 to co dostałeś to taki jakby “rozgałęźnik” że z jednego molexa (od zasilacza) robi Ci 2 (np do dysku i DVD)

mój znajomy ma podobny kabel ale z jednej strony ma wejście do karty graficznej(palit 7600 gt)a z drugiej wyglad tak samo jak na linku podanym wyżej ale nie ma czerwonego kabelka i są tylko 3 kabelki podpięte w obydwu podpięciach do zasilacza

Sorki,ale nie mam jak to napisać jeden podłączasz do karty a dwa są wolne,a z zasilacza jednej wiązki wychodzą dwa molexy i czy te dwa trzeba podłączyć do tych dwóch?

mam taką kartę to Ci podpowiem -mam nadzieję ,żę w miarę jasno

karta ma być zasilana bezpośrednio z zasilacza

jeden molex z zasilacza podłączasz bezpośrednio do karty , a do drugiego wolnego podłaczasz rozłączkę i wpinasz do dysku,cd

Aha dzięki jaki masz zasilacz Cezo?

chiefteca 450

tak ,że u mnie rozłaczka nie była potrzebna

u mnie też ile ma Twój molexów chyba 7?

to w takim przypadku rozłączka nie jest Ci potrzebna :smiley:

podpinasz wszystko bezpośrednio do molexów od zasilacza

pozdrawiam

chyba rozdzielacz napięcia molex

TU

Zdjęcie:

Tutaj

ależ błyskotliwa uwaga moderatorze

skoro ja wiem i zainteresowany o co chodzi to po cóż ten komentarz

można powiedzieć poziomica , można i waserwaga

spec wie co to jest

Ty możesz wiedzieć co i jak,ale inni nie koniecznie,w tym dziale obowiązują pewne zasady i proszę ich przestrzegać,a nie pisać bzdety.

Szanowny Moderatorze

życzę Ci abyś z równą gorliwością interweniował kiedy w sposób kardynalny jest łamany regulamin tego forum

w ostatnich dniach lekko licząc ponad 20-krotnie bez żadnej reakcji

pozdrawiam

Jest tak, że nie raz coś się ominie,nie dojrzy lub nie doczyta,więc proszę zgłosić moderatorowi taki problem to sprawę załatwi.