Gf Galaxy 6800XTAgp czy odblokowanie potoków jest bezpieczne

Chce odblokować potoki,ale nie wiem czy karte nie ulegnie uszkodzenią.

Nie ulegnie,jedynie jak niesprawne beda bedziesz mial ARTY wtedy spowrotem je blokujesz.

To ile ich odblokować standardowo 8\4

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 12:37

Nie traci sie gwarancji po odblokowaniu potoków

jeżeli znasz temat

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=226

to próbuj

ryzyko niewielkie

co najwyżej dorobisz się pierwszych /lub kolejnych/ siwych włosów

Nie rozumiem?

jesli masz 4 odblokuj na 8 jeśli masz osiem odblokuj na 12 jeśli masz 12 odblokuj na 16 jeśli będziesz widział artefakty w grach czyli takie jakieś dziwne plamiki migotające kropeczki trójkąty czarne to poprostu zablokuj potoki spowrotem karty w taki sposób sie nie da zepsuć gdyz odblokowujesz potoki programowo nie ingerując bezpośrednio w strukture karty graficznej

dzięki jeden piszący na temat.Nie traci sie gwarancji?

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 15:05

http://www.allegro.pl/item186412661_gal … _nv40.html ma tą karte i standardowo jest 8 potoków i 4 vertexy to ile moge odblokować?

z gwarancja jest róznie ale raczej nie ciężko jest poprostu udowodnić że karta miała je odblokowane dlaczego?? ano sprawa jest prosta odblokowujesz programowo czyli przynosisz karte do mnie np i ona juz odblokowanych potoków nie ma czyli wezma ja do serwisu na kompa gdzie karta odblokowanych potoków nie będzie miała :smiley:

jeśli chodzi o odblokowanie potoków to na necie czytałem że wtym modelu można (ale nie musi) odblokować DO 4 POTOKÓW

czyli najlepiej tylko odblokować w sumie 12,ale przy 16 nic sie nie dzieje

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 21:00

tak karta nie bedzie sie nadmiernie zużywała-traciła żywotność

jesli pisze do 4 potoków to mysle że przy 16 poprostu ekran zasypie sie artefaktami z miejsca, ale nie jestem pewien sam odblokowuje potoki ale nigdy sie nie zastanawiałem ile mam odblokować wiem że 4 i koniec.

To niejest także odblokowujesz ile chcesz tylko np karta ma 12 potoków ale producent zablokował 4 i obnizył wartość karty :smiley: proste wiec nie dało by sie odblokowac wiecej BO ICH POPROSTU NIE MA :smiley: jesli chodzi o ta karte to nie wiem ile ma zablokowanych potoków.

mówiąc krótko ILE ZABLOKOWANE TYLE MOŻNA ODBLOKOWAĆ i nowych sie nie wyczaruje :D. karta nie będzie sie zzywała gdyz poprostu ONA POWINNA na takich działaś jest to zabieg czysto marketingowy patrzysz seria 6xxx niska cena biore… :smiley:

Mam 16 potoków odblokowanych-max i wszystko ok. w far cry,pes6,hard truc

oj panie weź się za robotę a nie gadasz…

chyba wiesz, że gwara idzie, żywotność idzie.

Tak jak piszą wyżej, coś się będzie działo odkręcasz tak samo.

Po za tym OC też się przyda.

no to jak odblokowałeś to wykonaj konkretnych kilka testów jak bez artefaktów i innych bajerów to ciesz sie życiem :smiley:

Jak grałem w far cry to jeden mały aterfakt sie pojawił w postaci siatki przebiegającej w jednym miejscu,a tak wporzo:D

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 23:08

Można z niej zrobić 6800 Gt