Gf mx440 64mb 64bit-y vs. gf fx5200 128mb 128bit-y

Witam chcem ulepszyć komputer na święta trochę więc do płyty msi kt4v kupuje ram 1 gb i właśnie chcem zmienić kartę graficzną z mx440 na fx5200 tylko czy będę odczuwał różnice. Mam nadzieję że ogromną.

Pomyśl nad radeonem 9600 Pro lub 9800 Pro ceny używanych nie powinny być wysokie :smiley: obie roznoszą pod wzgledem wydajności oba GF :smiley:

FX to śmieć taki sam jak twój mx440…

Płyta główna z ok. 2002 roku.Wydaje mi się że szkoda ulepszać.

Ale ja chcem kupić te fx bo ma więcej pamięci i szyne 128-bitową.

jak Chcesz to kupuj, a jak chcesz porad to je czytaj :?

weź ATI 9600/9800 lub GF 6600/6800 wtedy różnice zauważysz

No tych kart Windows 7 już nie obsłuży, Vista pewnie też nie. na FX poczujesz jakąś różnice, pewnie lepsze efekty i parę FPS, ale bez przesadyzmu.

Wyżej Ci poradzono serię 6 - mam nadzieję że jest na AGP, bo pewnie takiej szukasz.

Sam mam zintegrowaną wersję 7 i podczas testów gry z 2008 roku działają wystarczająca dobrze jak dla mnie (niewiele testowałem). Stasze chodzą b.płynnie.

Win 7 obsługuje serię GF 6xxx i radeony on modelu HD2xxx, jaki masz procesor na tej płycie? Athlon Sempron czy duron jakiś?

Ludzie co wy bredzicie o Windows7 czy Viście (czytacie w ogóle temat w którym się udzielacie?), gość ma jakiegoś starego kompa (prawdopodobnie na poziomie obecnej karty graficznej) a wy mu D… zawracacie. bialy7213 nie sugeruj się szyną pamięci (choć dobrze się domyślasz że ma to spore znaczenie) bo karty serii FX to syf i porażka taka sama jak wszystkie kastraty pokroju MX. Nie wiem jaki masz procesor ale dla ciebie maksymalnie to co poleca Sztosman albo GF 6600 lub 7300GT (najlepiej na ddr3, jak masz szczęście i utrafisz). Podaj jaką masz płytę główną i procesor choć podejrzewam że nie będzie zaskoczenia…

Płyta msi kt4v proc athlon 2400 2ghz 1 giga ramu a kartę to potrzebuje do gier takich jak gta sa fifa 08 i nfs mw aha a zasilacz 400w modecom.

Te gry pójdą nawet na radeonie 9200 wiem bo sam grałem. Najtańsza opcja :wink:

Kupiłem następujący model

allegro.pl/fx-5200-128mb-i2222393555.html

wiecie jakoś radeon mnie nie przekonał co do jakości. Nigdy niekupię radeona bo to jest gimel i tyle.