GF6600 AGP Artefakty

Witam Kupiłem ową karte na allegro i włączyłem cod 2 co widzę?? to!! f8051238d239ce71m.jpg

W innych grach komp się zwiesza (pomaga tylko restart) lub są przekłamania graficzne.

Co to może być ??

Sprawdź temperatury , zobacz taktowania czy karta nie jest przetaktowana.

Temperatury w normie 40-50. Raz ją przetraktowałem na rdzeniu o 50MHz i pamięciach o 80MHz. o i raz miała temperature 78 ale to niejest jeszcze tragicznie. A i karta w 2d działa normalnie Traktowania GPU 300MHz a DDR (efektywnie) 400Mhz.

Takie ekran to już jest uszkodzenie. Nic z softem itd. Być może akcelerator padł. Mój kolega coś takiego miał bo “przekręcił” i padł akcelerator.

a directx jest

Jak przestawiłem na 4 potoki to działało normalnie. Potem zmowu na 8 ale przeinstalowałem sterowniki na 81.95 i zainstalowałem odnowa sterownkiki do płuty głównej imusze powiedzieć że dziła. Niestety pojawiają się małe alterfakty i gra zpecza się po ok 10 min grania w trakcie gry występują małe przycinki (1 sec i dalem można grać.)

heh standardowa procedura :smiley:

Ja myślę że to zasilacz (oby nie) niewystarcza mam 300W (noname).

najlepiej sprawdź kartę na innym komputerze…

jeśli będzie to samo to niestety karta uszkodzona

Dobra jutro sprawdzę. naraźie posiedze przy moim wiernym radku. Ach a mówią że z radeonami są problemy. Następna karta to jakiś radeon bo straciłem zaufanie do geforca.

Bo z Radeonami to jest tak, że mogą sprawiać straszne problemy, ale zawsze daje się je jakoś rozwiązać (na ogół poprzez instalację najnowszych sterowników) i, wbrew powszechnej opinii nie są jednak tak problematyczne, jak wszyscy myślą.

Sprawdzone u kolegi i… działa! Wniosek: to chyba zasilacz. Więc proszę jaki wybrać najlepiej do 100zł. Acha jego konfig to P4 2.8GHz HT

1GB ram

płyta asus p4p800 deluxe

i zasiłka 430w jakaś

jak do 100zł to weź Modecom MC 350W.

albo fortron 350W za 50zł… chyba lepszy od modecoma (sprawność)

Można prosić o jakieś linki do tego fortrona

  1. http://www.ceneo.pl/678058

  2. http://allegro.pl/item355103458_orygina … f_vat.html

Dzięki musiałem tylko się dowiedzieć jak on wygląda żeby sprzedawca mi kitu nie wcisnął :smiley: