Gf8300 vs 7600gs

Witam tydziedzien temu kupiem komputer z

-amd phenon 2 x2 3,1

-4gb ram ddr2 1066 dual channel kit GEIL

-asus m4n78 pro z gefforcem 8300

Karta jest zintegrowana posiada dx 10 pixel shader 4.0 obsluge sli oraz przydzielilem jej 512mb pamieci a mimo to dziala gorzej od mojej poprzedniej karty graficznej geforce 7600gs na AGPX8 ktora miala dx9c pixel shader 3.0 co moze byc powodem co zrobic aby ta karta chodzila przynajmniej tak jak moja stara

to wazne bo na razie nie mam zamiaru kupywac geforce 9800 prosze o odpowiedz

karte testowalem na call of juarez wiezy krwi

8300 to badziewie, stary 7600 jest już lepszy… przydzielanie MB nic nie da, z resztą MB w karcie graficznej się nie liczą, to taki chwyt marketingowy :wink: co z tego że obsługuje PS 4.0? FX 5200 też obsługiwał ale zawsze kończyło się to na poniżej 10fps… jak nie kupisz chociażby 9600 czy 8800 to zapomnij o nowszych gierkach

Polecam radka 4850 lub 4870 - lepsze to od gf9800 i tańsze

A co mam zrobic aby poprawic dzialanie tej karty

Kupić nową kartę, tu nic nie zrobisz to jest układ odchudzony przeznaczony do 2D i co najwyżej starych gier, sensowne minimum to Asus 9600GSO na DDR3 215 zł.

Z allegro z tych dziwnych potworków? Jaki masz tam zasilacz?

michaeljackson1996 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.