Gforce 9600gso +vista problem z instalacja sterownikow

Witam caly dzien borykam sie dzis z vista oczywiscie zainstalowalem ja poraz pierwszy i nie obylo sie bez klopotow moj problem jest taki:

Posiadam viste ultimate sp1(32bit) + aktualizacje

grafike nvidia geforce 9600 gso 512Mb 256Bit dd3

po zainstalowaniu sterownikow do karty graficznej i zresetowaniu komputera nie wiem co sie dzieje ale jest czarny ekran i monitor pokazuje ze nie odbiera zadnego sygnalu… co jest najzabawniejsze jak uruchomie tryb awaryjny i wylacze sterowniki grafiki system odpali sie normalnie… kombinowalem juz na kilka sposobow ale brakuje mi pomyslow co z tym moze byc instalowalem rozne sterowniki i z plyty dolaczonej do grafiki i ze strony Nvidi wszystkie instalowane pod viste 32bit. Bez tych sterownikow raczej nie da sie uzytkowac tego systemu ;/

Reszta parametrow kompa:

Procesor AMD athlon 64bit 4400+ dual core 2,3ghz

Ramy ddr2 4Gb 633mhz

Dysk sageta 160Gb 7200obr Ata + podreczny 40GB

Jesli ktos bylby w stanie mi powiedziec co mam zrobic ;/ bylbym bardzo wdzieczny.

Daro2303 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ściagnij stery jeszcze raz (stąd)

wypakuj je np. WinRAR’em

wejdź w Menedżer urządzeń

wejdź w Karty graficzne --> zakładka Sterownik --> Aktualizuj sterownik --> Przeglądaj mój komputer… --> wskazujesz folder do którego wypakowałeś stery

możesz też przed instalacją tych sterowników ustawić jakąś niższą rozdzielczość, np. 1024x768 (po instalacji zmienisz)

Vista odpowiada na to ze znalazla aktualne oprogramowanie do sterownika i nie moge uruchomic okienka z wyszukiwaniem

jesli odinstaluje sterownik bedzie wykrywal tylko podstawowa karte graficzna vga i nie wyszuka sterownikow do zeczywstej karty ktora ja mam bo tez twierdzi ze sterownik jest aktualny

no właśnie przed instalacją nowych trzeba usunąć stare sterowniki tj. odinstalować

PS. jesteś na 101% pewien, że masz 9600GSO? :slight_smile:

tak jestem w 100% pewien mam przed soba pudelko od grafiki i spokojnie to napewno jest te co potrzeba, odinstaluje zmienie rozdzielczosc i zaraz zobaczymy czy w sosob jaki podales da rade to odpalic

Dodane 07.05.2009 (Cz) 11:16

no coz zrobilem tak jak mowiles ale problem jest nadal ten sam po odinstalowaniu sterownikow rozpakowaniu do winrarem i pokazaniu mu konkretnej sciezki zainstalowal sterowni ale po ponownym uruchomieniu komputera vista wlaczyla sie do pulpitu tylko na moment i po chwili ekran znikl jak przedtem ;/

no to nie wiem, jeśli instalujesz odpowiednie sterowniki do wersji systemu (32, 64-bit) to powinny działać

w tym problem ze nie dzialaja :frowning: juz sam nie wiem co mam z tym zrobic i jak do tego podejsc

Jaki masz zasilacz??? bo to od zasilacza