GFX outrider setup Not supported - 00

Błąd ten pojawia się podczas instalacji video capture do tunera Winfast 2000xp expert jeśli ktoś sie spotkał z czymś podobnym prosze o informacje bo niemam dźwięku przez to jak oglądam tv

pozdrawiam i czekam na sugestie :cry:

http://drivers.softpedia.com/get/TV-Tun … 3304.shtml

a ta katra nie musi miec polaczenie z dzwiekową ?? dzwiek masz zintegrowany czy nie ?? moze masz jeszce jedna karte na slocie pci i obie sa wlaczone ??

tuner jest podłączony do karty dźwiekowej w środku mam zintegrowaną kartę na płycie głownej ale jej nieużywam używam soundblaster audigy 2zn

tzn jest wyłaczona w biosie ?? znaczy wszystkie porty połaczone z integrowana karta sa wyłaczone jak i sama dzwiekowka !!

Hmm niewiem czy jest wyłączona w biosie jak możesz to napisz mi prosze jak mam to zorbic to sprawdzę bo w biosie jeszcze nie grzebałem nieznam się na tym za bardzo … płytę mam asusa p5wd2 premium

prawdopodobnie chodzi o to: podczas uruchamiania kompa trzymaj wciśnięty klawisz “Delete”. W BIOSie przechodzisz do menu: “Advanced”, wchodzisz w “Onboard Device Configuration” i ustawiasz “HD Audio Controller” na “Disabled”. Potem wychodzisz klawiszem “Escape” do menu głównego (“Main”) i naciskasz F10 (Save and Exit).

Zrobiłem tak jak napisał Antharas i nadal niemam dźwięku podczas oglądania tv :frowning: ktoś ma jeszcze jakieś sugestie??

czy masz dźwięk w windowsie - karta dźwiękowa dobrze zainstalowana? Spróbuj zainstalować tuner TV “ręcznie” przez menedżer urządzeń.

Mam normalnie dźwięk w windowsie i jak oglądam filmy i jak gram i jak słucham muzy tylko w tym tunerze niemam dźwięku więc myślę że karta jest zainstalowana poprawnie tuner też mi sie wydaje zainstalowany poprawnie usługi które powinny być są widoczne tylko gdzie ten dźwięk się podział ja już niewiem sam co może być nie tak

ja pamiętam, że u kumpla musiałem jakiś kabelek podłączyć do karty dźwiękowej (w obudowie kompa) tak jak napisał neone - zobacz w instrukcji

Rozumiem że jakiś kabelek w środku tak? czy na zewnątrz? bo komp jest nowy i ma plomby także raczej do środka nie zajrzę. Chyba ten co go składał podłączył wszystko jak trzeba . . .

no właśnie w środku, w obudowie kompa… ja mam model Deluxe (starszy) i mam kabelek z tunera podłączony do karty dźwiękowej na zewnątrz obudowy, ale w twoim modelu się podłącza w środku… - właśnie kumplowi montowałem taki model, jak ty masz. Jak masz plomby, to żeby sprawdzić musiałbyś do serwisu zawieźć kompa, bo jak zerwiesz plomby to żegnaj gwarancjo… ale może jak mowisz jest dobrze wsio podłączone, więc nie wiadomo ;/

No coś czuję ze tak to sie skończy że się przejadę z nim do serwisu i niech oni się bawią bo ja już niemam pomysłów a gwarancja się przyda w sumie bo to nowy sprzęt i licho wie co się jeszcze może stać także dzięki bardzo za sugestie chyba że jeszcze coś Ci wpadnie do głowy to pisz :slight_smile:

pozdrawiam !

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 16:52

jeśli ktoś ma taki sam tuner proszę o rady może coś źle skonfigurowałem w samym programie. Sprawdzę każdą sugestię dzięki i pozdrawiam.

Złączono Posta : 28.10.2005 (Pią) 18:06

w serwisie źle mi podłączyli kabelek audio do płyty głównej stad ten problem dzie3ki wszystkim za udział w temacie i pozdrawiam

temat do zamknięcia