GG 10 - brak możliwości klikania w linki

Witam.

Spotkałem się ostatnio z dość dziwnym problemem. Otóż, w najnowszym GG nie mogę kliknąć żadnego linku, który ktoś mi wyśle, niezależnie od tego, czy jest w znajomych, czy nie (opcja w ustawieniach odblokowana). Problem wcześniej nie występował, pojawił się parę dni temu. Jakieś sugestie?

Jak to z GG zwykle naprawia jedno spierniczą drugie u moich znajomych ten problem co u ciebie :slight_smile:

Zainstalować inny komunikator :slight_smile: lub wcześniejszą wersję GG :slight_smile:

to juz polskie NOWE GG az dupe sciska… jakie sugestie? GG to złom i tyle… a na serio to moze winny flash palyer bo gg z niego korzysta… bog wie co… ten komunikator jest tak nieobliczalny jak PIŁA we wszystkich wersjach (film) pokombinuj z wtyczkami itp a jak nie pomoze to przeinstaluj tego SŁONIA… ja korzystam ze skypa i jak mam problemy to pisze do suportu skypa i zaraz mam odpowiedz, natomiast ty nie masz co pisac do gg bo oni maja ludzi w dupie

jak chcesz coś lekkiego to kadu albo wtw , jak chcesz dużo wtyczek to aqq ;]

Sam w domu korzystam z AQQ, bo GG to przeładowany śmieć, ale to komp dziewczyny, a jej siostra wątpię, że się ot tak przestawi na cokolwiek innego. Chyba, że bym skórki pozamieniał #-o.

Nic, dzisiaj jeszcze spróbuję te wtyczki zaktualizować / przeinstalować, flashe i inne pierdoły, może coś się zmieni.

Ostatnie poczciwie GG to chyba wersja 7.7 ale i tak jak dla nie do użytkowania. Osobiście przechodziłem przez Mirande, Konnekt a obecnie stoi na AQQ. Wybór komunikatorów jest na prawdę bardzo duży. No i polecam rozwiązania alternatywne dla GG.

Dobra, a jakakolwiek inna opcja poza zmianą komunikatora? Reinstalacja wtyczek nic nie dała, zmiana domyślnej przeglądarki również nie podziałała.

Nie doinstalowałeś ostatnio sobie jakiegoś programu typu Antywirus czy Firewall. Niektóre mają opcje aby nie odpalać linków z komunikatorów. Tak przynajmniej coś mi się kiedyś przewidziało chyba :slight_smile:

Avast Home tego nie ma, poza tym problem pojawił się z dnia na dzień.

No to mało ciekawie :confused: najlepsze są takie akcje, że nic człowiek nie zmienia a nagle coś inaczej zaczyna działać. W takim układzie ciężko będzie doszukać się konkretnej przyczyny czy też winowajcy w tym przypadku.

Hitm3n ale jak uda Ci się znaleźć rozwiązanie to pochwal się na forum dla potomnych.

Najbardziej rozsądnym będzie instalacja AQQ i zmiana skina na ten z GG 10… Bo nie sądzę, że wykombinuję coś specjalnego.

Ale jak coś znajdę, to się podzielę.

Nono i to jest dobry krok. Zaoszczędzisz czasu i nerwów :smiley: Tak będzie miała prawie GG a myślę że z czasem lepiej jej będzie AQQ odpowiadać.