GG 10 - brak możliwości klikania w linki

(Hitm3n) #1

Witam.

Spotkałem się ostatnio z dość dziwnym problemem. Otóż, w najnowszym GG nie mogę kliknąć żadnego linku, który ktoś mi wyśle, niezależnie od tego, czy jest w znajomych, czy nie (opcja w ustawieniach odblokowana). Problem wcześniej nie występował, pojawił się parę dni temu. Jakieś sugestie?

(Boguszek) #2

Jak to z GG zwykle naprawia jedno spierniczą drugie u moich znajomych ten problem co u ciebie :slight_smile:

(Przemo822) #3

Zainstalować inny komunikator :slight_smile: lub wcześniejszą wersję GG :slight_smile:

(Rradek22) #4

to juz polskie NOWE GG az dupe sciska... jakie sugestie? GG to złom i tyle... a na serio to moze winny flash palyer bo gg z niego korzysta... bog wie co... ten komunikator jest tak nieobliczalny jak PIŁA we wszystkich wersjach (film) pokombinuj z wtyczkami itp a jak nie pomoze to przeinstaluj tego SŁONIA... ja korzystam ze skypa i jak mam problemy to pisze do suportu skypa i zaraz mam odpowiedz, natomiast ty nie masz co pisac do gg bo oni maja ludzi w dupie

(antiferno) #5

jak chcesz coś lekkiego to kadu albo wtw , jak chcesz dużo wtyczek to aqq ;]

(Hitm3n) #6

Sam w domu korzystam z AQQ, bo GG to przeładowany śmieć, ale to komp dziewczyny, a jej siostra wątpię, że się ot tak przestawi na cokolwiek innego. Chyba, że bym skórki pozamieniał #-o.

Nic, dzisiaj jeszcze spróbuję te wtyczki zaktualizować / przeinstalować, flashe i inne pierdoły, może coś się zmieni.

(Papierek) #7

Ostatnie poczciwie GG to chyba wersja 7.7 ale i tak jak dla nie do użytkowania. Osobiście przechodziłem przez Mirande, Konnekt a obecnie stoi na AQQ. Wybór komunikatorów jest na prawdę bardzo duży. No i polecam rozwiązania alternatywne dla GG.

(Hitm3n) #8

Dobra, a jakakolwiek inna opcja poza zmianą komunikatora? Reinstalacja wtyczek nic nie dała, zmiana domyślnej przeglądarki również nie podziałała.

(Papierek) #9

Nie doinstalowałeś ostatnio sobie jakiegoś programu typu Antywirus czy Firewall. Niektóre mają opcje aby nie odpalać linków z komunikatorów. Tak przynajmniej coś mi się kiedyś przewidziało chyba :slight_smile:

(Hitm3n) #10

Avast Home tego nie ma, poza tym problem pojawił się z dnia na dzień.

(Papierek) #11

No to mało ciekawie :confused: najlepsze są takie akcje, że nic człowiek nie zmienia a nagle coś inaczej zaczyna działać. W takim układzie ciężko będzie doszukać się konkretnej przyczyny czy też winowajcy w tym przypadku.

Hitm3n ale jak uda Ci się znaleźć rozwiązanie to pochwal się na forum dla potomnych.

(Hitm3n) #12

Najbardziej rozsądnym będzie instalacja AQQ i zmiana skina na ten z GG 10... Bo nie sądzę, że wykombinuję coś specjalnego.

Ale jak coś znajdę, to się podzielę.

(Papierek) #13

Nono i to jest dobry krok. Zaoszczędzisz czasu i nerwów :smiley: Tak będzie miała prawie GG a myślę że z czasem lepiej jej będzie AQQ odpowiadać.