GG 10 nie chce się uruchomić!


(sebaele) #1

Witam, od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić GG 10 nawet instalacja na nowo nie pomogła :frowning: czy ktoś też ma ten sam problem?

Pozdrawiam


(system) #2

Ja nie…

Usuń gg programem Revo Uninstaller czyszczać po nim ślady http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

Przeczyść system Ccleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

I wtedy zainstaluj gg na nowo


(sebaele) #3

rradek21 pomogło :slight_smile:


(Czarnaxwdowa1) #4

mam ten sam problem!! gg w ogóle sie nie włącza… nie wiem co robić… użycie procesora przy uruchamianiu skacze do 100%, cpu do 45, czekam na to az sie wlaczy z 15 min, az w koncu pojawi sie cashreporter… wrrr ;/


(sebaele) #5

czaki06 więc zrób to co napisał rradek21 mi pomogło :slight_smile: i działa bez problemu.

Jednak zostanę przy GG 10 :slight_smile:


(takiktoś) #6

Przepraszam ale to temat dot. problemu z GG a nie wygłaszania własnych opinii o programach. Kiedy się nauczycie że do takich dyskusji są inne miejsca? Każdy używa czego chce(GG, AQQ, Tlen itd.). :slight_smile:


(sebaele) #7

Gadu-Gadu 10 znów nie chce się uruchomić, czy to wina programu a może sprzętu?


(pysiu) #8

Właśnie dziwna sprawa z tym GG10 nagle samo przestało się uruchamiać w procesach na liście jest , a co dziwne wersja beta 11 działa bezproblemowo więc co się mogło namieszać :slight_smile:


(sebaele) #9

W procesach również u mnie jest uruchomione a się nie uruchamia albo uruchomi się po dłuższym czasie, ma ktoś jakiś pomysł?


(Bogdan_G) #10

GG ma jakoś tak, że deinstalacja Flasha robi mu błąd. Wyświetla się ostrzeżenie, aby wpierw zamknąć GG. Problem w tym, że aktualizacja Flash nie larmuje o zamknięcie GG, a przecież wpierw jest usuwanie starej wersji i nakładanie nowej. Tak, na wszelki wypadek, nie powinno się zapomnieć kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę GG w pasku szybkiego uruchamiania i kliknąć - zamknij. Powiem Wam, że zauważyłem nową aktualizację Flash i pobrałem, a potem dopiero dostrzegłem, że to Flash Player 11.5.500.90 Beta. Śmiga bezproblemowo na serialach anime i w grafice przeglądarki. Mam GG stabilne, bo pilnuję zamykania programu, gdy ruszam Flash.


(system) #11

jeżeli nie chcecie aby były takie problemy z GG i flashem to blokujcie reklamy z GG, w ten sposób GG nie korzysta z Flasha i nie ma problemów tego typu.

U mnie blokuje KIS i nawet podczas aktualizacji Flasha nie trzeba GG wyłączać

Dodatkowo GG staję się odczuwalnie lżejsze


(Bogdan_G) #12

Mam Gadu-Gadu banner killer 2 i deinstalacja Flash pokazywała ostrzeżenie. To normalne, bo GG mam ustawione na wklejanie obrazków, czy ikon i łączy mnie z MojaGeneracja.pl, więc trzeba i tak z Flashem uważać przy GG.


(Magda901) #13

U mnie nie chce się uruchomić po tym c o napisał rradek :frowning: