GG 10 nie chce się uruchomić!

Witam, od jakiegoś czasu nie mogę uruchomić GG 10 nawet instalacja na nowo nie pomogła :frowning: czy ktoś też ma ten sam problem?

Pozdrawiam

Ja nie…

Usuń gg programem Revo Uninstaller czyszczać po nim ślady http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninst … 12741.html

Przeczyść system Ccleaner http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

I wtedy zainstaluj gg na nowo

rradek21 pomogło :slight_smile:

mam ten sam problem!! gg w ogóle sie nie włącza… nie wiem co robić… użycie procesora przy uruchamianiu skacze do 100%, cpu do 45, czekam na to az sie wlaczy z 15 min, az w koncu pojawi sie cashreporter… wrrr ;/

czaki06 więc zrób to co napisał rradek21 mi pomogło :slight_smile: i działa bez problemu.

Jednak zostanę przy GG 10 :slight_smile:

Przepraszam ale to temat dot. problemu z GG a nie wygłaszania własnych opinii o programach. Kiedy się nauczycie że do takich dyskusji są inne miejsca? Każdy używa czego chce(GG, AQQ, Tlen itd.). :slight_smile:

Gadu-Gadu 10 znów nie chce się uruchomić, czy to wina programu a może sprzętu?

Właśnie dziwna sprawa z tym GG10 nagle samo przestało się uruchamiać w procesach na liście jest , a co dziwne wersja beta 11 działa bezproblemowo więc co się mogło namieszać :slight_smile:

W procesach również u mnie jest uruchomione a się nie uruchamia albo uruchomi się po dłuższym czasie, ma ktoś jakiś pomysł?

GG ma jakoś tak, że deinstalacja Flasha robi mu błąd. Wyświetla się ostrzeżenie, aby wpierw zamknąć GG. Problem w tym, że aktualizacja Flash nie larmuje o zamknięcie GG, a przecież wpierw jest usuwanie starej wersji i nakładanie nowej. Tak, na wszelki wypadek, nie powinno się zapomnieć kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonę GG w pasku szybkiego uruchamiania i kliknąć - zamknij. Powiem Wam, że zauważyłem nową aktualizację Flash i pobrałem, a potem dopiero dostrzegłem, że to Flash Player 11.5.500.90 Beta. Śmiga bezproblemowo na serialach anime i w grafice przeglądarki. Mam GG stabilne, bo pilnuję zamykania programu, gdy ruszam Flash.

jeżeli nie chcecie aby były takie problemy z GG i flashem to blokujcie reklamy z GG, w ten sposób GG nie korzysta z Flasha i nie ma problemów tego typu.

U mnie blokuje KIS i nawet podczas aktualizacji Flasha nie trzeba GG wyłączać

Dodatkowo GG staję się odczuwalnie lżejsze

Mam Gadu-Gadu banner killer 2 i deinstalacja Flash pokazywała ostrzeżenie. To normalne, bo GG mam ustawione na wklejanie obrazków, czy ikon i łączy mnie z MojaGeneracja.pl, więc trzeba i tak z Flashem uważać przy GG.

U mnie nie chce się uruchomić po tym c o napisał rradek :frowning: