Gg 11 nie wykrywa mikrofonu w kamerce

mam gg 11 beta 3. gdzie mogę w viście sprawdzić czy działa mikrofon w wbudowany w kamerkę? chcieliśmy pogadać z znajomym z angli przez gg, ani u mnie, ani u niego nie wykrywa mikrofonu w kamerce. gdzie mogę sprawdzić w viście, czemu nie wykrywa mikrofonu? lub co mam przestawić? kamerka mam z firmy tracer.

W Viście powinien być systemowy “rejestrator dźwięku” (tak jest nazywany w 7-mce, ale i na XP coś takiego było), choć nie pamiętam jak się on dokładnie nazywa (poszukaj w menu start, w akcesoriach). Inną możliwością może być też pasek skali przy urządzeniu do rejestracji dźwięków/aktywnym w systemie mikrofonie, która pokazuje czy urządzenie wykrywa dźwięki w otoczeniu. Znajdziesz to spod ikony głośnika w zasobniku systemowym, prawoklik na ikonę głośnika i z menu wybierasz “Urządzenia do nagrywania”.

Osobiście jednak przypuszczam, że wina leży po stronie tej bety gg, być może właśnie to w niej jest problem z wykrywaniem urządzeń, w końcu to beta, która po ilości błędów raczej powinna bić nazywana alfą lub pre-betą.

nadal brak.

no, mosz racja, to beta, ludzie też piszą na forum gg, że nie działa. może poprawią jeszcze.

na skype działa dobrze.