[GG 11] Opis wypychający obrazek

Trochę dział o wszystkim i o niczym ale raz kozie śmierć. A teraz do sedna… Lubie moje GG, jestem wzrokowcem i podoba mi się ale coraz bardziej mam ochotę podciąć sobie żyły i uciec do konkurencji.

Moje kochane GG (tak to było ironiczne) 11.3.42.10585 z niewyjaśnionych przyczyn przestało automatycznie przerzucać długie opisy linijkę niżej, przez co gdy opis jest za długi by sie zmieścić w szerokości gg, niemieszcząca cześć nie przeskakuje w drugą linijkę tylko w najlepsze ciągnie się dalej w tej samej, przez co nie tylko nie widać opisu dłuższego niż 5-6 słów ale i przy ustawieniu avatarów po prawej ich nie widać bo są przesunięte przez opis poza krawędź widoczności GG.

Rzucam tu bo może ktoś zna się bardziej od strony programowej na tym… Dodam ze bawiłem się w zmienianie theme’ów Windows 7, kiedy już wszystko ustawiłem jak chciałem zauważylem ten feler ale po przestawieniu na poprzedni (oryginalny win7) nic to nie zmieniło w GG, zresztą wcześniej nigdy takiego problemu z tego powodu nie było, ale wspominam tak gdyby ktoś tu jednak znał się bardziej ode mnie na tym i to jednak miało znaczenie.

Nie pomogła reinstalacja, a wręcz tylko pogorszyła sprawę bo z niewyjaśnionych przyczyn teraz z każdym włączeniem GG wyskakuje informacja o błędnym haśle które muszę wpisać ponownie. Nie po to zaznaczam opcje zapamiętywania żeby je zapisywać. I GG zaczęło się gryźć z operą przez co włączenie jednego i drugiego czasem nie ma wpływu a chwilami daje toksyczny efekt co do sprawności GG.

(niby taki duperel a sie rozpisałem!)