GG 12 portable

Proszę podać plik instalacyjny lub paczkę z archiwum GG 12 w wersji portable czyli takiej jak np. http://www.cdrinfo.pl/download/4322171747/5737/

 

Nigdy nie słyszałem o GG w wersji portable. Alternatywa dla niego to Miranda IM (obsługująca protokół gg), która posiada wersję portable:

http://www.dobreprogramy.pl/Miranda-IM,Program,Windows,13193.html

Mirandę to używam ja. GG jest dla brata i raczej/napewno na nią nie przejdzie. :wink:

Nie jestem pewny, czy GG 12 ma w ogóle wersję portable. Może warto pokombinować z odpalaniem GG “ręcznie” z folderu gdzie był zainstalowany, tylko przeniesionym np. na inny PC? :wink: Zamiennie przesiąść się na coś, co ma tę wersję portable - komunikator to komunikator, liczy się obsługa protokołu a nie interfejs (szczególnie, że GG to w zasadzie maszynka do wyświetlania reklam a nie komunikator) :slight_smile:

 

Poza tym - jak nic innego nie przejdzie, to ostatecznie zainstaluj normalnie program i tyle (chyba, że masz jakieś restrykcje w stylu brak uprawnień do instalacji czy coś w tym stylu - wtedy sytuacja jest zrozumiała).

Ja go nie zmuszę przecież. Chcę dla niego zrobić taką wersję.

Skąd ta postawa roszczeniowa? Wiesz co to wyszukiwarka internetowa czy chcesz abyśmy czarną robotę za Ciebie odwalili?

Więc zrób, na co czekasz? A może chcesz się pochwalić, że to Ty mu ją zrobiłeś?

Dobrze napisane. Chcesz się wysłużyć postami z forum i sobie przypisać sukces.

Nie ma GG w wersji portable.

Jak zainstalujesz GG to folder przenosisz na inny komputer i odpalasz. Powinno działać.

Żyjemy w XXI wieku, komunikatory to przeżytek.

A Ty, to co? Z Bajkolandii?

Bezosobowe żądanie, takie polecenie, jak podajcie, wynieście itp.

Dobrze jeszcze, że nie podsumowałeś nas tak, jak wczoraj na innym forum, że zeszli na psy, bo nie podali GG 12 portable, takiego, jak Foobar 2000.

 

Trzeba sobie radzić, żeby nie pobrać jakiegoś mutanta gg z neta! Dopóki nie podają na tacy bezpiecznego gg12 portable, to nie ma co ryzykować.

Pobiera się program do robienia portable i pobiera się normalny instalator gadu gadu 12. Samemu instaluje się gg12 w programie do tworzenia wersji przenośnej. Potem się odinstalowuje normalne gg12 i pozostaje używać wersji przenośnej z pendrive, czy z pliku…

Zapoznaj się z poradnikiem http://traxter-online.net/cameyo-tworzenie-zwirtualizowanych-i-przenosnych-aplikacji/

Hej, a może liczysz na drapane, cudzym kosztem itd?

 

Nie do końca o to chodziło, choć być może ja źle zrozumiałem Twojego posta. Chodi o metodę, że instalujesz GG, wycinasz/kopiujesz katalog, odinstalowujesz, folder wklejasz go na pulpit właściciela czy gdzieś tam i odpalasz (tworząc ew. skrót do binarki uruchamiającej). Sporo aplikacji działa tym sposobem (dlatego dobre parę lat temu kiedy wersje portable stawały się coraz częstsze i w miarę popularne, nie mogłem za bardzo zrozumieć ich sensu w porównaniu do ww. metody :slight_smile: ).

Teraz rozumiem. Oczywiście próbowałem tej metody wcześniej. Nie działa niestety.

 

GG 12 jest oparte o Firefoksa. Prawie wszystkie pliki i katalogi są tak jak w Firefoksie. Teoretycznie powinno być proste zrobienie wersji portable.

Jest tyle komunikatorów w wersji portable a Ty męczysz to GG…

Skoro się nie da to się nie da.