Gg 6.1 (build 158) zabezpieczenia

Czy istnieje niebezpieczeństwo w związku z instalacją starej wersji gg 6.1 (build 158)?

CZy zainstalowalibyście je przedewszystkim mając na względzie swe dobro prywatne przekładając je nad dobro :stuck_out_tongue: (bezpieczeństwo) systemu (xp home service pack 3)

Nie mając za bardzo pojęcia o zasadach działania sieci ,możliwościach wykorzystania portów i aplikacji z nich korzystających proszę o udzielenie opowiedzi zarówno tych którzy są w stanie jej udzielić bez większej znajomosci rzeczy jak i tych zajmujących się danym zagadnieniem w sposób zawodowy. Problem niewiedzy jest o tyle istotny o ile nie pozwala mieć poczucia pewności odnośnie swych znajomych w jeszcze większym stopniu aniżeli nieznajomych (panie ustrzeż mnie od przyjaciół). A może jednak winniśmy się do braku swej prywatności przyzwyczajać ? :?:

wersja 6.1 jest raczej tak samo bezpieczna jak nowsze wersje, jednak radził bym instalacje nowszej wersji dla dobra własnego, użytkowego, wygodniej się pracuje i używa

Najnowszą zainstaluj. Jeżeli chodzi Ci o stary dobry design ten zółty jest tam taka skórka.

-Najnowsza odpada przy mojej konfiguracji : Ak12 shuttle v.1.1 + Duron 600Mhz (spitfire) 256+ 128ram . Od ponad roku tkwię w niepewności odnośnie bezpieczeństwa owego komunikatora. Próby ustalenia możliwości jego wykorzystania przez osoby niepowołane zakończyły się niepowodzeniem. Na nic zdała się ma konfrontacja z podstawami architektury sieci, problematyką włamań do systemu ,wykorzystania luk ,keylogerów i innych zabawek. Nie mam już cierpliwości. Nie mam również zamiaru poświecenia kilku tygodni a nawet miesięcy w celu znalezienia odpowiedzi czy instalacja gg 6.1 jest bezpieczna w sposób bezwarunkowy ,wyłączywszy ściągnięcia przezeń plików przy ich zatwierdzeniu i podawaniu do obiegu hasła. Pytanie jest więc skierowane do osób posiadających doświadczenie w wykorzystywaniu podobnych aplikacji ,zwłaszcza tych które przy jego użyciu (gg) dokonały pomyślnego przechwycenia pakietów ,rozmowy ,etc włamania do systemu…Gwarantuję ewentualną kasację ich postów w przypadku woli ochrony prywatności. Pozdrawiam

To bardzo ciekawe co mówisz. :expressionless:

Dyskusję OT kasuję - temat zostawiam, jednak będę miał na niego oko.

Zrobiłem ostatnio format spowodowany wystąpieniem na jednym z dwóch dysków bad sectorów. Ponawiam więc pytania w trochę innej formie.

Czy są programy (działające) przeznaczone do wykorzystywania luk w starym czy innym gg.?

Czy znając ip komputera z niezabezpieczonym systemem można na takiej samej zasadzie na jakiej przesyła się wiadomości textowe ,przesyłać coś jeszcze…?