Gg 7.0 nie wysyla grafik

mam gg7.0 jak chce przeslac znajomemu jpega to nie moge bo pojawia sie komunikat “rozmiar wiadomosci przesylanej do tego uzytkownika nie moze przekraczac 20kb” ta osoba ma ustawione ze moze przyjmowac wiadomosci graficzne do 255kb ja tez tak ma ustawione juz to kilka razy sprawdzalismy a mimo to nie moge wyslac do niej wiadomosci o rozmiaze o wile mnijszym niz w ustawieniach bo 112kb,co najlepsze moge wyslac ja tylko jednemu uzytkownikowi a robie wszystko co trzeba

Obydwaj utwórzcie reguły dla GG w Firewall-ach, zezwólcie na połaczenia wychodzące i przychodzące.

Również czesto mam ten problem jest tak na GG i na Konnekcie też.

Poprostu tak to jest z protokołem GG - “ten typ tak ma” :mrgreen:

A ja Ci mówię, że jak nie masz nic do powiedzenia w problemie, który został przedstawiony, to nie pisz - zwłaszcza, że wartość merytoryczna jest delikatnie mówiąc - dość niska

Za otowanie z działach technicznych można otrzymać ostrzeżenie, więc czasem się warto zastanowić

aniolek83 - Czy osoba, do której wysyłasz plik też posiada tę samą wersję GG ?? To może być jedna z przyczyn problemów

p.s. proszę poprawić błędy - na forum używamy polskiego języka

obydwoje mamy takie same gg 7.0 i takie same ustawienia mamy.Ten użytkownik korzysta z komputera na spółke z siostra i na jej gg moge wysyłać grafiki bez problemów i tez ma wszystko tak samo jak ja poustawiane

A jest on dostępny ?? :roll:

Jak tak jest niech zrobi resa GG i wtedy spróbójcie…:?

jest dostępny a jego sistra korzysta na tym samy komputerze z tego samego gg tylko pod wlasnym numerem i do niej moge bez problemów moge wysyłać grafiki a ona moze jemu wysyłać grafiki co najdziwniejsze ja moge tylko do jego siostry wysyłać grafiki a do reszty znajomych nie moge bo mi sie pojawia to co wyżej napisałam