GG 7.1 -pomóżcie mi! kłopot z ustawieniem

Czesc. Mam do was kilka pytan zwiazanych z gg 7.1

  1. W jaki sposób mogę sprawdzić czy dana osoba jest na niewidocznym?? kiedys czytałam otym i wiem ze w tej wersji mozna to sprawdzić. ale nie chciałabym instalowac zadnych wtyczek ani power gg!

2.W jaki sposób moge zminić wygląd wnętrza okna-np jesli gadam z kims na gg to strasznie niepodoba mi sie wygląd w srodku okna-w żadne sposób nie umiem tego zminic. Prosiłabym o wskazówke.

  1. wersji starszej 6.1 jesli chciałam sprawdzić czy dana osoba ma mnie na liscie kontaktów wchodziłam w taką opcje jak “wyslij plik” i wtedy wyskakiwał dany komunikat itd. natomist w tej wersji do kazdej osoby moge wysłac obojetnie jaki plik-dlaczego?? powinnien odzywac sie komunikat ze firewall znajduje sie poza zasiegiem itd tak jak to było w starszej wersji!! wiec w jaki sposób moge to sprawdzic czy ktos ma mnie na liscie swojej??

Narazie to byłoby na tyle-bardzo was prosze o odp-ciezkie to nowe gg 7.1, i niemam sie kooporadzic itd…:frowning: pozdrawiam

  1. Bez instalowania dodatkowych wtyczek nie można tego sprawdzić.

  2. Bez instalowania dodatkowych skórek możesz zmieniać jedynie kolory. Skórek poszukaj – http://www.google.pl

  3. Przy kontakcie jest ikona { i } - informacje o kontakcie… jeśli widzisz IP tzn. ze jesteś dodana do kontaktów, jeśli jest wyświetlane ‘’ to nie jesteś dodana, lub tez jesteś dodana, ale zaznaczona została przy Twoim numerze opcja ‘ukrywaj przy opcji tylko dla znajomych’, i ta opcja została wybrana w komunikatorze.

Mam nadzieje, ze pomogłem :slight_smile:

  1. W tej wersji tego sprawdzić nie możesz - bez sensu bylby status “niewidoczny” :?

  2. Gadu-Gadu>Ustawienia>Wygląd - tam masz wszystko co możesz zmienic.

  3. Takie modyfikejszyn…

  1. Gdy wchodze w GG->ustawienia->wygląd= to moge zmienic wygląd okna ale “głównego” tego na którym mam liste kontaktów - a mi chodzi o zmiane wyglądy tego okienka na którym przeprowadzona jest rozmow-bo mam szare to okno-a chciałabym aby było zaznaczone umnie kiedy ja napisałem wiadomosc jakims kolorem a kiedy inna osoba. Czy moglibysci mi podac dokładną sciezke dostępu, abym mogła zmienic wygląd okna rozmowy??

  2. Czyli mam rozumiec ze, jelsi widze kogos IP to ta osoba ma mnie na liscie kontaktów-a jesli niema IP-to mnie niema tak?? A w jaki sposób moge “JA” schowac swoje IP-aby moji znajomi nie widzieli moje IP??

edit: czy w wersji 7.1 mozna wysyłac pliki do kazdej osoby?? niema zadnych zabezpieczen?? bo nie chciałabym od nieznajomych dostawac zadnych zawirusowanych plików:((

Niekoniecznie ja nie widze u nikogo IP a na pewno to nie znaczy ze nie ma mnie nikt dodanego :slight_smile:

Można to sprawdzic wysyłająć jakiś link jezeli sie wysle to znaczy ze ma Cie na liście jezli nie i wyskoczy ze nie można wysyłać linków do osób nieznajomych tzn. ze cie n ie ma na liście.

odp mi ktos na pytanie 2 i 3?? prosze:( cały czas czekam:*

Bez instalowania skinów nie można tego zmienić.

Nie możesz dostać pliku od nieznajomego - najpierw musisz mieć go na liście.

To ty pisz innym kolorem np. niebieskim a druga osoba normalnie czarnym bądź innym i nie trzeba zmeiniać żadnego wyglądu jesli Ci tylko o to chodzi :roll:

moze sprawdzasz to na osobach niedostepnych? u mnie tez jak ktos jest niedostepny to zamiast IP pokazuje sie brak mimo ze na pewno ma mnie na liscie… zeby byc pewnym trzeba sprawdzac czy dana osoba ma podane IP kiedy siedzi na dostepnym statusie

tego tez nie jestem pewna, moja kumpela ma mnie na liscie, kiedy ostatnio probowalam jej wyslac link wyskakiwal komunikat ze nie moge bo na tej liscie mnie niby nie ma… mysle ze po prostu gg swiruje tak czesto jak ma zawiechy wiec nie zawsze mozna ufac temu co pokazuje :stuck_out_tongue:

Jeśli chcesz ukryć swoje IP przed innymi użytkownikami, wyłącz w gg połączenia bezpośrednie (p2p).

:arrow: http://www.gadu-gadu.pl/peer2peer.html

Niestety wtedy tracisz możliwość wysyłania plików, itd.