Gg 7!

Witma! a ztym ptrogramikiem to mam rowniez kilka problemow… mianowicie nie wiem czemu ale nie pokazuja mi sie reklamy w oknie glownym … nie ze bym za tym plakal ale zamiest reklam okienko to jest przezroczyste! Czemu? jak instalowalem to mi wyskoczylo ze nie moze uruchomic jakiejs kontrolki active x… ale jak ja uruchomic? dtuga rzecz jest to ze to gg nie zapisuje mi zmian jakie zrobie w ustawieniach… np jak zaznacze “nie pokazuj informacji o kontakcie w oknie glownym” to za pierszym razem dzial ale jak wlacze i wylacze gg to znow sa pokazywane informacjie? czy to cos u mnie czy tak to gg dziala glupio?

u mnie też się nie pokazują bo to wersja testowa dlatego

to nie jest wersja testowa to jest build 20 wiec powino dzialac! niehc nie wypuszczaja czegos co nie dziala!

U mnie wszystko działa bvez problemu , nie wiem dlaczego u was tak sie dzieje!

Mam jeszcze pytanie czy do tej wersii gg jet już gdzieś dostepny power gg

A to ciekawe, specjalnie zainstalowałem gg, żeby to sprawdzić

I u mnie reklamy się pokazują… :roll:

Z tym się zgodzę.

Sprawdziłem i jest tak jak mówisz…

Jednak nie ma to jak tlen :smiley:

to jest dalej według mnie wersja testowa bo po zainstalowaniu szybko z niej zrezygnowałem połowe rzeczy w tym programie nie działa - moze za pól roku jak poprawia go na tyle aby był mniej wiecej tak funkcjonalny jak poprzednia wersja

http://**************/ - rozwiązuje sprawę reklam w gg 7 :-). Nie wiem czy to legalne ? Proszę moderatorów o ocenę :slight_smile:

Oczywiście, że nie :evil:

Instalując gg godzisz się na warunki licencji:

Jest to program adware czyli darmowy ale wyświetlający reklamy

jemu nie chodzi o usunięcie reklam tylko to że zamiast reklam jest takie coś jak na scenie zobaczcie (nie ma reklam tylko przeżroczyste okienko tyko po instalacji pierwszy raz były reklamy potem juz zniknęły)

schowek016xg.th.jpg

Może masz jakąś zapore ogniową która zablokowała active , jak miałem bitdefendera to również nie zezwoliłem na active z gg i też nie miałem reklam a gg działało prawidłowo

Christophorus sugeruje na drugi raz zapoznać się z licencją programu, a później podawać rozwiązania - link skasowano (ewentualnie skontaktować się z moderatorem)

BARTEK1985 - faktycznie :!: zamiana reklamy na przeźroczysty pasek nie mieści się w definicji usunięcia :?

To taka ironia, czy co :?:

Bo oczywiście, że się mieści w tej definicji… Usunąć - sprawić że coś jest niedostępne, niewidoczne…

Oczywiście, że to ironia - popatrz na emotkę na końcu tego zdania.

Myślę że czas zakończyć tą jałową dyskusje.