GG 8.0 kopiowanie archiwum

Witam,

czy orientujecie się jak mogę zapisać sobie archiwum z nowego GG 8.0 na komputerze???

mam sporo linkow i innych waznych wiadomosci, a archiwum w nowej wersji nie mozna zapisywac tak jak w GG7 na przyklad,

czy mogę sobie jakoś zapisać swoje archiwum do pliku żebym je miał dostępne jako kopię???

Pozdrawiam

PS

będę koło 19-20 w sieci to odpwoiem i poczytam co doradziliście,jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc:)))

Ręcznie, ręcznie… :smiley:

Zaznacz, kopiuj, wklej - do notatnika…?? :x

:wink:

A tak “na marginesie” - jest fajny dodatek do GG 7 - StrongGG - zupełnie zmienia wygląd Gadu, ma filtr antyspamowy, likwiduje reklamy, ma też sporo innych funkcji - polecam do przetestowania ze “starym” Gadu - jeśli komuś nie zależy na funkcjach nowego.

ten dopalacz do GG& patrzylem,fajna zabawka, natomiast w GG8 nie moge przekopiowac archiwum,probowalem i nic

Wystarczy, że skopiujesz plik DAT o nazwie archives znajdujący się w katalogu Gadu-Gadu Twojego profilu.

Dla systemu XP:

Dla systemu Vista/7:

Kopiując ten plik warto jeszcze kopiować folder o nazwie imgcache. W nim znajdują wszelkie obrazki jakie wysłałeś/otrzymałeś przez komunikator Gadu-Gadu (wyświetlają się także w archiwum rozmów). Co jakiś czas rób ich kopie. Gdy zechcesz przywrócić dotychczasowe archiwum (od czasu skopiowania pliku), wystarczy, że nadpiszesz/podmienisz owy plik oraz folder w tym samym miejscu skąd je skopiowałeś. Pamiętaj, że przy tych czynnościach komunikator Gadu-Gadu powinien być wyłączony.

niestety to nie działa, zrobiłem jak napisałeś i nic nie zapisało

Chyba się nie zrozumieliśmy. Tego pliku zwyczajnie nie odtworzysz, a jedynie tylko w komunikatrze Gadu-Gadu (po uprzednich czynnosciach jakie opisałem). Czy Tobie chodzi o eksport archwium do pliku tekstowego bądź HTML?

chodzi mi o taki sam zapis archiwum do pliku z GG8 tak jak można było zapisać w GG7 czyli tekstowy albo html

Jeśli w archiwum Gadu-Gadu 8 nie ma takiej funkcji, zatem poczekaj na jej wdrążenie. Wersja 8 jest dość nowa i wciąż rozbudowywana. Nie zaszkodzi jak zgłosisz propozycję twórcą Gadu-Gadu.

Są dwie możliwości:

a) Forum - http://help.gadu-gadu.pl

b) Blog - http://gadu-gadu.pl/beta

aha,czyli jednak sie nie da:(

w takim razie zgłoszę taką propozycję do GG

a Tobie bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam