GG a Tlen

Czy GG przez Tlen jest bezpieczniejsze niż przez GG?? Podobno Tlen nie pozwala komuś zobaczyć IP co może zrobić GG a jak wiadomo znając IP można się do kogoś włamać.

Tak GG jest zdecydowanie bezpieczniejsze, kiedy działa po Tlenem.

Co do Ip to ktoś nakład ci do głowy ogromne bzdury.

IP mozna sprawdzić praktycznie zawsze a pod Tlenem nie ma z tym większego problemu, przeciez znając adres IP (który zostawisz chodząc po stronach itp) nic więszkego nie da się zrobić.

Jezeli posiadasz odpowiednie zabezpiecznie Firewall oraz Antywirus, ataki nie są ci straszne.

Jeśli w gg wyłączysz połączenia bezpośrenie to pozostali użytkownicy tak samo nie będą mieli mozliwości zobaczenia twojego ip.

Chyba że się myle - w takim razie proszę wybaczyć za wprowadzanie w błąd.

Na gg (także przez Tlen przy użyciu wtyczki) nie widze IP tych, którzy korzystają z gg za pośrednictwem Tlena.

Dlaczego jest bezpieczniejsze??

Nie wiem, czy bezpieczniejsze jest GG działajace pod Tlenem, ale Tlen ogólnie wydaje mi się stabilniejszy i bezpieczniejszy - częściej był aktualizowany właśnie pod tym kątem. Co do GG, to ostatnie zmiany moim zdaniem mają charakter głównie kosmetyczny, a ze względu na małą stabilność i dużą ilość błędów, całkiem ostatnio “przerzuciłem” się na Tlen.

  • oprócz tego można też forwardować porty, z których korzystamy przy połączeniu przez GG, albo zmieniać proxy, jeśli komuś zależy na ukrywaniu swojego IP.

a tak przy okazji czy da sie na tlenie podpiąć 2 numery gg? Może jest wtyczka

Wydaje Mi się, że nie da.

W dwóch osobnych profilach tlena mozesz korzsytac z dwoch kont, w kazdym profilu jeden numer np.

Adam - tam skonfigurowany jeden numer gg

Adam__2 - tam skonigurowany drugi numer gg.

Jest taka wtyczka, za pomocą której da się uruchomić drugą instancję Tlena, więc jeśli na każdej z nich odpali się inny numer gg, to chyba da się to obsłużyć.

są takie hakerskie programiki programiki, które na podstawie IP odgadują hasło

kto Ci takich głupot naopowiadał ?

A co ma IP do hasła ??

HarryPotter chodzi pewnie o sznifery czy cos w tym stylu…

Przez tlen i mysle nie ma ty nad czym dyskutować.

a co jest takiego w Tlenie ze jest bezpieczniejszy??

Tlen jet naj :smiley:

używam od dawna i nie narzekam.

od GG cholery dostałem i przeszedłem na Tlena 8)

polecam Tlen.

Zenek Rolnik foxas lazikar - może teraz wyjaśnicie czemu gg pod tlenem jest bezpieczniejsze? Bo sam jestem ciekawy? Chodzi mi tylko o pojecię bezpieczeństwa, a nie funkcjonalności (wtyczki, dwa protokoły, poczta itd.)

GG używam już spory szmat czasu i nie miałem z nim nigdy żadnych problemów.

nie wiem czy jest bezpieczniejszy. napisałem tylko ze uzywam tlena.

Probelmy z wyłączeniami serwerów nie wkurzają cie, bo mnie tak :evil:

Przecież jest kilka serwerów - a w tlenie niby gg się nie rozłącza? :roll:

Rozłącza.

Co do bezpieczeństwa to chodziło mi o IP co pisał kolega. Ale tu nie ma o czym w ogóle rozmawiać.