GG blokuje komunikatory :(

http://www.konnekt.info/forum/index.php … 10626&st=0

:(:frowning:

Też tak mam na Kadu…

i tak znajdzie sie na to sposób :slight_smile: bez obaw

a tu mój topic na ten temat :slight_smile:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Na Tlenie i tak działa, na innych nie se blokują

odpowiedz od gadu gadu

z treści jaką podał rzecznik nie wynika czy będą banować czy nie :x (może nie rozumieją pytań :slight_smile: )

Hahahaha i jeszcze im daleko do spełnienia owej ideii, gdyż tutpatają w ogonie za innymi komunikatorami i jadą tylko na ilości userów.

artide2 we wskazanym temacie wymieniłeś też AQQ - nie mogę tego potwierdzić…

Tym razem jeszcze z wyłączeniem userów AQQ - póki co - gg działa :slight_smile:

Pozdrawiam

I tak nie będe tego syfu używać, niedość, że muli, to kiczowaty wygląd, brak wtyczek i opcje w których nie mozna nic zmienić poza kolorem czcionki :? Bez gg można żyć, przynajmniej w innych sieciach nie ma tyle spamu.

mojemu koledze wyskoczył ten napis że ma używać oryginalnego klienta gg

Bo mają niewydolną aplikację na serwerze i okazało się, że ich skalowalność zawiodła :smiley: wciskanie nowych procesorów w szafy to marne rozwiązanie jest.

a ja mysle ze ich idea tak naprawde jest zbijanie kasy na reklamach a rozwijanie programu itd. jest tylko srodkiem sluzacym do osiagniecia celu

ale coz moze nie doceniam wielkodusznych wlascicieli gg

Trochę to jest niepoważne! Ja oczywiście w miłą chęcią będę korzystał z oryginalnego komunikatora, nie wyłączę reklam, wszystko będzie cacy o ile spółka GG zrobi kilka udoskonaleń do swojego dzieła!

Mam na myśli:

(wszystkie opcje powinny być dostępne bez wtyczek, dla każdego użytkownika)

  1. +ZNACZĄCO rozwinięte ustawienia!

Racja !

to priorytet, ale…

oby tylko nie rozwiązali tego jak w AQQ (bo pewnie tak było by najłatwiej), gdzie włączony jest tryb oszczędzania ram*. komunikator bez tego trybu zajmuje ponad 20mb w pamięci. z włączonym, zajmuje w spoczynku niby 4mb, ale wartość ta skacze kilkakrotnie przy np. wysyłaniu, odbieraniu wiadomości, po czym musi się zwolnić (większe użycie procesora). no cóż czekam na AQQ2…

* już od dłuższego podejrzewałem, że w AQQ ilość faktycznie zajętej pamięci jest w jakiś sposób maskowana. to było po prostu czuć. Miranda zajmująca 10mb w pamięci, działała znacznie szybciej od AQQ, który zajmował niby 4mb…

pfff i jak zwykle gadu gadu tlumaczy sie czym innym od popelnienia bledu…